סקר הפריימריז הגדול

להצבעה

מי יהיה יו״ר העבודה?

הצביעו | השפיעו

מכריעים את הבחירות – מתווה פרץ להקמת ממשלת מרכז-שמאל

Thank you for rating this article.

פניתי היום לחבריי בכחול-לבן ובמחנה הדמוקרטי וקראתי להם לחבור אלי למהלך שיביא שינוי ותקווה ויכריע את מערכת הבחירות – ריצה משותפת של גוש המרכז-שמאל, שינצח וירכיב את הממשלה הבאה!

מתווה ריצה משותפת של שלוש המפלגות יבטיח שתקום בישראל ממשלה של שינוי ותקווה, במקום ממשלת חסינות וסיפוח. מפלגות הגוש יקימו ממשלה חברתית, דמוקרטית והגונה, שתחזיר את המדינה לאזרחיה.

בבחירות האלה הדרך שלנו חייבת לנצח. ממשלת ישראל הפכה למקום שאין בו יותר משמעות לשליחות ציבורית ולאחריות אישית. המערכות עליהן נבנתה ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית נרמסו באלימות על ידי ראש הממשלה הראשון בהיסטוריה של המדינה שהואשם בפלילים.

עמיר פרץ

אני שומע ורואה את הייאוש בפניהם של חלקים גדולים בציבור שלא רואים טעם לצאת ולהצביע רק כדי למצוא את עצמם שוב באותו המקום. מהלך של ריצה משותפת, של יצירת כוח פוליטי אדיר ונחוש ישרטט מחדש את המפה הפוליטית, ישנה את כללי המשחק ויעורר תקווה בקרב מיליוני ישראלים.

על אף הפערים ביניהן, העבודה-גשר, כחול-לבן והמחנה הדמוקרטי שותפות לאמונה בדרך שבה צריכה ישראל לפסוע. דרך של שלום וביטחון, דרך של אחריות חברתית על כל אזרחי ואזרחיות המדינה ללא הבדלי גיל, דת או מין. דרך שמושיטה יד לכל חלקי החברה הישראלית, ולא מסיתה ומשסה איש ברעהו.

הכדור נמצא עכשיו במגרש של כחול-לבן. אני קורא לכם לפעול יחד כדי להקים בישראל את הממשלה שכל כך הרבה זמן היתה חסרה כאן, ממשלת מרכז-שמאל חברתית ודמוקרטית, שתגרום לאזרחיה להתגאות בה, שתעורר השראה ותעניק תקווה. מכריעים את הבחירות – ביחד!

"לא יהיה נורא אם ניסע לגוש עציון באשרת תייר"
יצחק רבין, אחרי ביקור בגוש עציון במערכת הבחירות 1977

הרשמה לעדכונים

סקר הפריימריז 2024

להצבעה

הסקר הגדול של המתמודדים ליו״ר

הצביעו | השפיעו

מאז 2004

כבר 20 שנה, הבמה הרעיונית היא כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.

מצב מפקד

חברי.ות מפלגה פעילים: כ-42,576
לנתונים המלאים | התפקדות

העבודה בסקרים

נכון לתאריך 19.5.24, העבודה-מרצ עם 8 מנדטים (בראשות יאיר גולן), מרצ 4 והעבודה 0 מנדטים.
למעקב סקרים

יצחק רבין - 2013 שלום עכשיו

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי