קורא לתמוך בהצעת האיחוד

Thank you for rating this article.

אני קורא לחבריי לחוג הארבעה בנובמבר ולחבריי הרבים לדרך המרכזית - הבטחונית לאומית - בכל שדרות המפלגה, לתמוך בהצעת האיחוד שעמיר מביא ולהאמין בכוחה של המפלגה לבצע את ההתאמות והשינויים הנדרשים מיד לאחר הבחירות.

אין זה סוד שדעתי איננה נוחה, בלשון המעטה, מהאיחוד- ולו הטכני - עם מרץ, ופעלתי רבות כדי שלא יתממש.

יחד עם זאת - הימים ימים לא כתיקונם - בראש ממשלתנו עומד אדם אשר מבקש לשנות במדינה סדרי עולם בתחום המשפט וכפועל יוצא מעמיד בסכנה את השלטון הדמוקרטי הקיים.

ערכי המוסר עליהם חונכנו נשחקים עד דק והמפעל הציוני כולו בסכנה בשל הדוגמא הקלוקלת שנותנת מפלגת השלטון והעומד בראשה ומשפחתו.

בשל אלו - המערכת הפוליטית לא מתפקדת זמן ממושך ואנו עלולים להגיע לסבבי בחירות נוספים במשבר שלא ידענו כמותו.

בימים כתיקונם איחוד כזה לא היה עובר במפלגה - ולו היה כדבר הזה - לא הייתי מוצא את מקומי במפלגה אשר תהום עמוקה מפרידה בינה לבין משנתה של מרץ.
אולם כאמור אנו בימים טרופים ולא בימים כתיקונם.

באם החליט עמיר פרץ לאחר בדיקה מעמיקה שמהלך כזה יקדם את הזזתו של נתניהו לביתו ולמשפטו - לא נותר לי אלא לברך על המוגמר ולסמוך על שיקול הדעת אשר הופעל ולפעול כפי שחונכתי והתכחנכתי למען הצלחת המפלגה בבחירות הקרבות.

הנני משוכנע שמיד לאחר הבחירות ניפרד ממרץ - ואני וחבריי לדרך - נקיים ישיבות עבודה עם יושב הראש בכדי להביא לשיקומה של המפלגה תוך חיזוק מסיבי ומשמעותי של הזרם המרכזי והניצי בטחוני שבעבר היה עמוד השדרה המרכזי של המפלגה ומשך אליה ציבורים רבים.

עמיר - נץ בטחוני במהותו - מבין היטב שזה צעד ראשון לשימור הקיים אך על מנת לעלות מהקאנטים אותם ירש - יהיה עלינו לפנות לקהלים חדשים ומחודשים אשר מצויים ימינה מעימנו במפה הפוליטית והוא יענה בחיוב לאתגר זה במהלכים יצירתיים אשר ירקמו עור וגידים לאחר הבחירות.

אני קורא לחבריי לחוג הארבעה בנובמבר ולחבריי הרבים לדרך המרכזית - הבטחונית לאומית - בכל שדרות המפלגה, לתמוך בהצעת האיחוד שעמיר מביא ולהאמין בכוחה של המפלגה לבצע את ההתאמות והשינויים הנדרשים מיד לאחר הבחירות.

===

מעמוד הפייסבוק של יובל מור-מוסלי

"אבל העיקר הוא העם. תחיית העם קודמת לגאולת הארץ. אנחנו מעמידים את הכל על העם."
א.ד. גורדון, עם אדם

מאז 2004

כבר מעל 18 שנה, הבמה-הרעיונית היא כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.

הרשמה לעדכונים

יצחק רבין

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי