עד מתי מפלגת העבודה? עמיר ואיציק צאו מהממשלה

Thank you for rating this article.

חבר/ת מפלגה יקר/ה

עד מתי תמשיך מפלגת העבודה לשבת בממשלה שנותנת לגיטימציה לאלימות והסתה נגד מפגינים ונגד הדמוקרטיה הישראלית? עד מתי תהיה מפלגת העבודה שותפה לגיבוי למראות שמעלים זכרונות מצמררים מהתקופה שנגמרה ברצח יצחק רבין?

עמיר ושמולי, די.

מה עוד צריך לקרות כדי שתבינו שההשפעה היחידה שלכם מבפנים היא מתן לגיטימציה לאדם מסוכן מאד?

חברים וחברות אני יודעת שאני מדברת גם בשמכם כשאני קוראת לשמולי ועמיר, עשו את המעשה הנדרש - צאו מהממשלה הרעה הזו שמבזה את שמו של יצחק רבין ז״ל ושותקת למול אלימות ודם. ממשלה שבמקום לעצור את העשבים השוטים שמנסים לרצוח שוב, משקה ומתחזקת אותם.

זה מה שמצפים ממכם מצביעי ומצביעות העבודה, קל וחומר חברי וחברות המפלגה. עכשיו, לא מחר. איש לא ינקה אתכם מהשתיקה והשותפות לממשלת ההסתה והאלימות שמעודד נתניהו ברחובות. האחריות היא שלכם.

הרשמה לעדכונים

"העבודה הראשונה העומדת עתה לפני האנושות היא עבודה של חינוך עצמי. חינוך מתוך עצם החיים מתוך עצם עבודת החיים חינוך בחיים של יצירה על ידי חיים של יצירה .... יסוד החינוך הזה איננו הכרת הזכות כי אם הכרת האחריות ... האחריות והיצירה הן מותר האדמה מיתר בעלי החיים. ליצור ודע רק האדם ורק האדם יודע את טעם היצירה את שמחת היצירה ואת אורה העליון. וכן רק האדם המכיר והמשיג את איחודו המוחלט עם החיים והעולם מכיר ומשיג את אחריותו לכל החיים והעולם ... עצם רגש האחריות ... מעמידה את החיים האנושיים על יסוד של יצירה ושל חירות עליונה"
א.ד. גורדון, האדם והטבע עמוד 313-314

מאז 2004

כבר מעל 15 שנה, הבמה-הרעיונית היא כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.

יצחק רבין - שיר לשלום

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי