חברים מהנהלת העבודה לאהוד ברק: התמודד לראשות המפלגה לכנסת ה-24

Thank you for rating this article.

אהוד,

אנחנו, חברי הנהלת מפלגת העבודה קוראים לך, רמטכ"ל, רה"מ, שר הביטחון ויושב ראש מפלגת העבודה לשעבר לשוב להנהיג את המפלגה בבחירות הקרובות ולהתמודד על הנהגת והובלת מדינת ישראל.

אנו מקיימים פניה זו מתוך דאגה עמוקה לעתידה של מדינת ישראל המצויה במשבר מנהיגותי חסר תקדים, ומתוך הבנה כי נדרשת מנהיגות מיוחדת בעלת שיעור קומה וחזון על מנת להצליח ולרכז את התמיכה של הכוחות והגורמים הפועלים לשינוי במדינה והחלפת השלטון.

שוחחנו בימים האחרונים עם פעילים מרכזיים רבים בכל רחבי הארץ ומכל הסקטורים, לרבות ראשי רשויות, ראשי מחוזות וסניפים, ראשי מטות ועוד, אשר הביעו את ביטחונם כי צו השעה מחייב את התייצבותך למערכה, לטובת מדינת ישראל.

הוואקום גדול עד מאוד. למעשה, לא נראית כרגע במפה הפוליטית אף דמות אחרת בעלת הניסיון, המעמד המנהיגותי והלאומי שיש בו כדי להצליח ולעמוד במשימה להובלת המהלך להחלפת השלטון.

גוש המרכז-שמאל חייב מנהיג, אחרת אובדן הקולות של המחנה כולו ישרת את הישרדותו של שלטון הנוכחי ויהיה בבחינת בכיה לדורות.

תנועת העבודה היא תנועה מפוארת המשורשת היטב בחברה הישראלית.

אין לנו ספק שהתמודדותך להנהגת המדינה בראשות מפלגת העבודה, תהא מהלך אשר משנה את המפה הפוליטית הנוכחית באופן דרמטי, ויאפשר להציב חלופה פוליטית ואידאולוגית לשלטון הנוכחי.

צו השעה מחייב לקבל החלטות גורליות ואמיצות. אנו מאמינים כי כמי שהיה החייל המעוטר ביותר בצה"ל והוכיח בעבר יכולת קבלת החלטות מנהיגותיות כמו ההחלטה על יציאת צה"ל מלבנון, יש בכוחך להתגייס לצו 8 ולא לשבת מהצד.

התמודדותך בראשות מפלגת העבודה על הנהגת המדינה, תעניק תקווה לרבים וטובים בציבור הישראלי, המשוועים לה.

על החתום חברי הנהלת מפלגת העבודה:

משה כהן, שלמה אביטן, פיני קבלו, חניק מרשק, סימון אלפסי, רענן כהן, לאה פדידה, עדינה ולטמן

"ממשלה ... יכולה להדפיס כסף או ללוותו מהציבור ... החוב הענק שיוטל על הדורות הבאים הוא אגדה. הגדלת גרעון הממשלה במצב של מיתון היא לצורך צמיחה שמשרתת את הדורות הבאים במקום להותיר להם משק בלתי מפותח"
ד"ר אסתר אלכסנדר

הרשמה לעדכונים

מאז 2004

כבר 20 שנה, הבמה הרעיונית היא כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.

מצב מפקד

חברי.ות מפלגה פעילים: כ-48,197
לנתונים המלאים | התפקדות

העבודה בסקרים

נכון לתאריך 24.5.24, מרצ 4 והעבודה 4 מנדטים (העבודה-מרצ עם 8 מנדטים, בראשות יאיר גולן).
למעקב סקרים

יצחק רבין

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי