בשלישי מצביעים גיא קלנר לראשות ועתיד ליברלי באותיות רמת

Thank you for rating this article.

המאבק על הדמוקרטיה הישראלית והאופי הליברלי של החברה הישראלית הוא לא רק מאבק ארצי. ולכן הבחירות המקומיות, ביום שלישי הקרוב, הן כל כך גורליות וחשובות. זו הסיבה מדוע אני פונה אליכם בבקשה לתמוך בגיא קלנר לראשות העירייה וברשימת עתיד ליברלי למועצה, הרשימה שהסימן שלה הוא האותיות ר.מ.ת.

את העשייה הציבורית של גיא אני מכיר כבר עשרות שנים, כמו רבים מכם, ואני מסיר את הכובע בפני גיא וכל השותפים והשותפות שלו ממפלגת העבודה ומפלגת יש עתיד, מנשות ההיי טק ומאחים לנשק שהסכילו לאחד ולחבר כוחות. הדגם הזה שקורה ברמת השרון הוא מקור השראה עבור כולנו גם במישור הארצי.

אז ביום שלישי הקרוב מצביעים ומצביעות בעבור גיא קלנר ובעבור העתיד הליברלי של רמת השרון.

גיא קלנר עתיד ליברלי

על גיא קלנר ורשימת עתיד ליברלי באתר www.guykelner.co.il, לצפייה במצע וברשימה כנסו פה ולהורדת המצע כקובץ PDF לחצו כאן. לאיתור הקלפי כנסו לאתר הבחירות הרשמי בקישור ולמידע נוסף, הסעות ביום הבחירות, בדיקת מיקום ההצבעה, התנדבות וסיוע ותליית שלט - צרו קשר לטלפון 054-5688017.

רשימת ר.מ.ת נתמכת על-ידי סניף העבודה רמת-השרון - למידע נוסף בקרו בקישור וראו פרסומי מטה מפלגת העבודה.

מפלגת העבודה

 רשימת עתיד ליברלי למועצת העיר באותיות 'רמת' עם 60% נשים וייצוג לעשייה, מעורבות חברתית, ניסיון עסקי וחיבור אמיתי לעיר ולתושבים.ות.

עתיד ליברלי

"על מקורה של המסורת וההיסטוריה הלאומית כבסיס לדור הנוכחי לבנות, לשנות ולתקן. נזכור את נפילת העם היהודי ובית מקדשו פעמיים, פעם שניה בגלל שנאת חינם. נזכור - נשנה - נתקן"
ברל כצנלסון, "דבר" 1934

הרשמה לעדכונים

מאז 2004

כבר 20 שנה, הבמה הרעיונית היא כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.

מצב מפקד

חברי.ות מפלגה פעילים: כ-48,288
לנתונים המלאים | התפקדות

העבודה בסקרים

נכון לתאריך 24.6.24, העבודה-מרצ עם 11 מנדטים (N12), העבודה 5 ומרצ 4 מנדטים (מעריב)
למעקב סקרים

יצחק רבין - שיר לשלום

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי