פרס הביתה - רוצים בחירות עכשיו

Thank you for rating this article.

תוצאות הבדיקה שנערכה ותוצאותיה שפורסמו אתמול‚ בנוגע למפקד החברים לקראת הבחירות לתפקיד יושב-ראש התנועה‚ מעלות סמני שאלה רבים וקשים ביותר. עם זאת וראשית כל‚ מערכת הבמה מבקשת לברך את המזכ"ל החדש על פעולות הנחרצת והנחושה לטהר את התנועה מהשחיתות שפשתה בה!

 אולם‚ כעת ניתן להסיק מסקנות מיידיות ולפעול לחידוש שורות הנהגה!

ברור לעין כל כי הכשל המרכזי‚ שהביא לפסילתם של 44‚843 טפסים‚ איננו רצון לזייף או לגנוב בחירות (אם כי‚ יודגש שעמדת הבמה בנוגע ל- 9‚916 הטפסים המזויפים הנה טיפול מזורז של משטרת ישראל והעמדה לדין של האחראים!) אלא חדלון אישים‚ זלזול מוחלט והפקרת מנגנון המפלגה ואי-הכנתו להתמודדות עם המשימה שעמדה לפניו.

לכן‚ אין ספק כי יש להפנות אצבע מאשימה לכיוון אחד בלבד: יושב ראש המפלגה שמעון פרס. רשלנותו הפושעת (אפשר לומר כך וזאת מכיוון שתוצאות הרשלנות הנן פשע כנגד הדמוקרטיה באשר היא וכלפי חברי-המפלגה בפרט) הביאה לכאוס מוחלט בניהול מערך המפקד. לפי הדו"ח שהוצג‚ עיקר הפסילות נובעות מתקלות טכניות‚ חוסר תשומת לב‚ זלזול בעבודה וכדומה. לכך יש רק אחראי אחד והוא מנהל המערכת. שמעון‚ אל תגיד "לא ידעתי"‚ "לא שמעתי"‚ "הייתי עסוק"‚ "מה אתם רוצים ממני?" ... ידעת‚ שמעת‚ לא היית עסוק כי נבחרת לתפקיד זה ועם אין לך זמן - תתפטר!

 
שמעון פרס - הביתה!

 
בנוסף להדחתו של היושב ראש והוקעתו על הזלזול שהפגין בחברי ומוסדות המפלגה‚ נדרש לקבוע תאריך מוקדם ומיידי לקיום בחירות לתפקיד היושב-ראש  (לנושא ספר הבוחרים - ראוי להכליל את כל מי שהתפקד והפרטים שלו נמצאו כשרים ואו ישלים חוסר הקיים בטופס שלו עד תאריך שיקבע). כידוע לכל ומבחינת הזירה הפוליטית‚ הבחירות הכלליות לכנסת קרובות מאוד ומפלגת העבודה חייבת להתחיל להיערך להן בהקדם האפשרי.

רק יושב-ראש נבחר וחזק יוכל להוביל מהלך זה.

 
רוצים בחירות עכשיו!

"במרכזה של ההיסטוריה העברית עומד דבר הגשמת הציונות במלוא היקפה ותוכנה... במרכזה של ההיסטוריה האנושית עומד דבר הגשמת הסוציאליזם במלוא היקפו ותוכנו."
ברל כצנלסון, הצעה לפרוגרמה למפא"י 1928

מאז 2004

כבר מעל 18 שנה, הבמה-הרעיונית היא כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.

הרשמה לעדכונים

יצחק רבין

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי