אין מדינה שתסבול קאסמים

Thank you for rating this article.
כתבתי בעבר  פעמים רבות שאסור לנו להשלים עם היותנו מדינה המופגזת,  כבר כ-6 או שבע שנים ללא הפסק, אין אף מדינה נורמאלית שתסכים לכך ותשב כמעט בחיבוק ידיים ,כי קושרים לנו את הידים , זה ויתור על ריבונות! ויתור על הגנה עצמית ! זאת התחלת הסוף.

ולכן אין לי ברירה אלה לחזור לפתרונות שהצעתי בעבר במשפט אחד: אש אל עבר מקורות הירי וקביעת תג מחיר ברור ומוחלט. לדעתי זאת התגובה הפשוטה המידית והזולה ביותר מבחינתנו\ בחיי אדם שלנו, ובעלות  ואי הסתבכות ותגבה מחיר גבוה מאוד מנבצד השני.

קודם כול להסביר לעולם את עמדתנו ואת אי הסכמתנו להתמשכות ירי הקסמים והרקטות וכול ירי לעבר שטחינו. לא מספיק להסביר צריך להכין את העולם החופשי לתגובה קשה מצידינו שתהיה כרוכה גם בקרבנות אדם בצד השני הכלל של חפים מפשע (תושבי שדרות פושעים?) ומידתיות לא יכול לכול על מצב כזה.

התגובה תהיה בשלבים:

א. כרוזים לאוכלוסיה אזרחית לפנות את בית לאיה ובית חנון ומקומות אחרים אם יהיה צורך לשם צמצום הפגיעה בחפים אם קיים מושג כזה במדינת טרור.

ב. הפגזה שתפגע קודם כול בתשתיות חשמל תחבורה ממשל וכדומה. ואחר כך בבתים שיפנו.

ג. יפגעו גם אזרחים במדינת טרור קשה להגדיר אוכלוסיה שאינה מעורבת ובכול מקרה האחריות והאשמה על כול מה שיקרה ,היא על הטרוריסטים -החמאס , ולא על המגיב- קרי ישראל

נקווה שהקסמים יפסיקו לפני שיהיו פגיעות רבות מידי של אוכלוסיה אזרחית , יש להכין את דעת הקהל בעולם ואת זו שלנו שיהיו שם נפגעים רבים כי אין דרך אחרת להגן על אוכלוסיית הנגב!

צריך להסביר לעולם ולנו שאין במלחמה מסוג זה אזרחים חפים , ואין כאן עניין של תגובה מדתית

התגובה חייבת להיום אפקטיבית ומרתיעה לכן כואבת! בעוצמה כזאת שהקסאמים ייעלמו מהעולם.

אם הדבר יביא לכוח בין לאומי אפקטיבי שימנע את ירי הרקטות הרי זה משובח. כוח כזה מקטין את הלהבות וזה מה שקורה בצפון.

אם לא נפעל הם יגדילו את הטווחים ויהרסו כאן את החיים לחלוטין. את מאמרי אפשר לקרוא בקישור המצורף.

http://www.7th-day.co.il/atar/ranbeitesh.htm

"העבודה הראשונה העומדת עתה לפני האנושות היא עבודה של חינוך עצמי. חינוך מתוך עצם החיים מתוך עצם עבודת החיים חינוך בחיים של יצירה על ידי חיים של יצירה .... יסוד החינוך הזה איננו הכרת הזכות כי אם הכרת האחריות ... האחריות והיצירה הן מותר האדמה מיתר בעלי החיים. ליצור ודע רק האדם ורק האדם יודע את טעם היצירה את שמחת היצירה ואת אורה העליון. וכן רק האדם המכיר והמשיג את איחודו המוחלט עם החיים והעולם מכיר ומשיג את אחריותו לכל החיים והעולם ... עצם רגש האחריות ... מעמידה את החיים האנושיים על יסוד של יצירה ושל חירות עליונה"
א.ד. גורדון, האדם והטבע עמוד 313-314

מאז 2004

כבר מעל 18 שנה, הבמה-הרעיונית היא כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.

הרשמה לעדכונים

יצחק רבין

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי