סקר הפריימריז הגדול

להצבעה

מי יהיה יו״ר העבודה?

הצביעו | השפיעו

הבחירה גורלית מתמיד

Thank you for rating this article.

חברות וחברים יקרים,

הספירה לאחור החלה. בעוד פחות מ- 72 שעות ייפתחו הקלפיות. זו הכרעה גורלית - האם ייבחר המועמד הנכון ביותר להנהגת מפלגת העבודה. מפלגת העבודה עומדת בפני הזדמנות גדולה לחזור ולהיות כוח מוביל בפוליטיקה הישראלית. אין חגיגה דמוקרטית גדולה מזה עבורנו ואני קורא לכולם לבוא ולהצביע. הבחירה שלכם גורלית מתמיד מבחינת להיות או לחדול. היא תקבע מה האם המפלגה תישאר מאוחדת או חלילה תתפרק, מה  יהיו פניה , מה תהיה דרכה, מה יהיו ערכיה ומה היא תציע לבוחר בעתיד.

בוועידת המפלגה האחרונה שהתקיימה ביום רביעי הודיע אראל מרגלית על הסרת מועמדותו והחלטתו להעביר את תמיכתו אלי. אראל, שמביא איתו קהלים חשובים מאוד למפלגה, עשה צעד מאחד, אחראי ואמיץ.  טובת המפלגה והשמירה על ערכיה הם שעומדים לנגד עניינו ואנחנו מתכוונים לפעול במשותף ובמלא הכוח כדי להוביל את מפלגת העבודה להיות מפלגה מאוחדת, חדשנית, רעננה, צעירה עם סדר יום חברתי ומדיני –  מפלגה שתהיה חזקה במפה הפוליטית של ישראל.

וואלה חדשות - אראל מאגלית פרש, תומך ביצחק הרצוג

מפלגת העבודה בראשותי תהיה כוח מאחד - גם עבור שאר המועמדים וגם עבור קבוצות גדולות בחברה הישראלית שמייחלות למנהיגות אחרת.

כולכם יודעים שעליי אפשר לסמוך ושעליי אפשר לבנות!

25 שנה אני במפלגה הזו שמורכבת מחברים נאמנים שאכפת להם. אני כאן אתכם, בשבילכם, וזו הדרך שאני רוצה להוביל בה את מפלגת העבודה.

 

ביום שהודעתי כי אתמודד על ראשות המפלגה -  נולד "מחנה הרצוג" . היום זהו מחנה חזק. דינאמי, מרשים שעובד במרץ ובאמונה שאנחנו ננצח. בימים האחרונים אני חש זרימה חזקה מאוד של תומכים לכיווני. מיצג של כל החברה הישראלית. אלפים רבים שמגיעים מכל רחבי הארץ, מהצפון, הדרום, המרכז, גמלאים, צעירים, בני מיעוטים, חברי קיבוצים ומושבים, דמויות מוכרות ומשפיעות במפלגה, ח"כים לשעבר, ראשי רשויות ומועצות אזוריות, סגני ראשי ערים, ראשי מרחבים בהסתדרות ובנעמ"ת, נציגי ארגונים, גופים וקבוצות שהצטרפו אליי ולתמיכה בי. [ לינק מודעת תומכים בבוזי]

לינק למודעת תומכים בבוז'י

גם המתנדבים הרבים שלנו לא מפספסים רגע דל ומתייצבים באהבה גדולה לתת מעצמם.  אנו עדיין צריכים את כולכם. במיוחד ביום הבחירות. תודה!  תודה לכולם!!!

לקראת יום הבחירות ב- 12 בספטמבר נערכנו ברמה הלוגיסטית עד לפרטים הקטנים. יש לנו ראשי מטות שפזורים בכל הארץ והם אחראיים להביא את תומכי הרצוג לקלפיות. כולם עובדים על פי תוכנית סדורה, אנחנו מבצעים תדריכים לכל האנשים שלנו בשטח ואנחנו מתכוונים לנצח!!!

והערה חשובה - אנא בדקו עם הקרובים והמכרים שלכם, שהם באים להצביע ויודעים היכן הקלפי בה יצביעו.

ביום הבחירות אנחנו מפעילים מוקד מודיעין לכל פנייה ולברור היכן מקום ההצבעה ומיקום הקלפיות ואני מזמין אתכם להתקשר

ל- 077-2032576 לכל בעיה, פנייה ושאלה.

ביום שני הקרוב, ה-  12.9.2011 – בוחרים יצחק בוז'י הרצוג לראשות  מפלגת העבודה ויוצאים מאוחדים לדרך חדשה!

בהצלחה לכולנו ותודה לכולם.

"במרכזה של ההיסטוריה העברית עומד דבר הגשמת הציונות במלוא היקפה ותוכנה ... במרכזה של ההיסטוריה האנושית עומד דבר הגשמת הסוציאליזם במלוא היקפו ותוכנו"
ברל כצנלסון

הרשמה לעדכונים

סקר הפריימריז 2024

להצבעה

הסקר הגדול של המתמודדים ליו״ר

הצביעו | השפיעו

מאז 2004

כבר 20 שנה, הבמה הרעיונית היא כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.

מצב מפקד

חברי.ות מפלגה פעילים: כ-42,576
לנתונים המלאים | התפקדות

העבודה בסקרים

נכון לתאריך 19.5.24, העבודה-מרצ עם 8 מנדטים (בראשות יאיר גולן), מרצ 4 והעבודה 0 מנדטים.
למעקב סקרים

יצחק רבין

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי