המדינה מעל הכול

Thank you for rating this article.

מה שבטוח זה שהבוחרים של העבודה וגם של הליכוד לא מחפשים ממשלה ימנית צרה (אם המושג ימין ושמאל עוד רלונטי זה נושא למאמר בפני עצמו).

אנו בעיצומם בעיות   כלכליות קשות מאוד שלפי כול התחזיות עוד יחריפו  , המצב הבטחוני לא פשוט בכלל זה לא הזמן לשחק משחקי אגו. ממשלת חירום לאומית נחוצה חשובה ונידרשת  זה לא הזמן למפלגה אחראית לשבת באופוזציה!

רק לחכות להפלת הממשלה? עם ישראל מיחל לקצת יציבות,  ולממשלה שתמודד עם הבעיות האמיתיות ולא תעסוק 90 אחוז מזמנה בתמרוני השרדות לא זה מה שאנו צריכים .

לדעתי עם העבודה לא תיתן כתף לממשלה ותצתרף ,היא תתפס כמפלגה רופסת חסרת עמוד שידרה שחושבת על הבחירות הבאות במקום על התגיסות למאמץ הממלכתי  אחרי חלוף המשבר ולאחר חקיקה שתבטיח שלטון יעיל ויציב

אפשר יהיה ללכת לבחירות עד אז מי שמדינת ישראל יקרה לו חייב לתת כתף.

אפשר לשבת בממשלה ולהמשיך להעמיק את האג'נדה הסוציאל דמוקרטית אין סתירה בדבר , אגב אני מציע לארבעת השרים שיכהנו בממשלה שתוקם, עם העבודה תחליט בחיוב , להתפטר מהכנסת ולפנות מקום לבאים ברשימה זה יהיה אקט לחיזוק המפלגה.

זה הזמן לממלכתיות על תקשיבו לקדימה שרוצה לטרפד במקום להצתרף גם למממשלה. 

מפלגה שרוצה להתמודד על השלטון לא יכולה להיות מפלגה לא דמוקרטית. ההיסטוריה לא משקרת. מעולם לא כבשה רשימה פרטית, של איש כזו או אחר, את השלטון בישראל.
מרב מיכאלי, 24.1.2021

מאז 2004

כבר מעל 18 שנה, הבמה-הרעיונית היא כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.

הרשמה לעדכונים

יצחק רבין

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי