חיים ילין ויעל כהן-פארן ברשימת העבודה לכנסת ה-21

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

מפלגת העבודה גאה לצרף לנבחרת שלה את ח"כ חיים ילין וח"כ יעל כהן פארן

מפלגת העבודה משלימה הערב את הרכב הרשיה לכנסת ה- 21. לאחר צירופו של האלוף במיל' טל רוסו מוקדם יותר היום, יו"ר מפלגת העבודה אבי גבאי מודיע הערב על צירופם של ח"כ חיים ילין וח"כ יעל כהן פארן לרשימת העבודה.

ח"כ חיים ילין, לשעבר ראש המועצה האזורית אשכול, איש ההתיישבות ותושב עוטף עזה וחבר כנסת מוערך ישובץ במקום העשירי ברשימה לכנסת.

יחד איתו, מצטרפת גם ח"כ יעל כהן פארן, נציגת התנועה הירוקה בכנסת ומובילת המאבקים הסביבתיים בישראל. כהן פארן תשובץ במקום ה-16 ברשימה לכנסת.

 

השניים מצטרפים לאלוף במיל' טל רוסו, לשעבר מפקד פיקוד דרום, מפקד מפקדת העומק וראש אגף מבצעים לשעבר, שהצטרף היום למפלגת העבודה.

יו"ר העבודה, אבי גבאי, בירך הערב על כניסתם לרשימת העבודה לכנסת:
"כמי שראה מקרוב את פועלם של ח"כ ילין וח"כ פארן, אני גאה בהן ושמח על כך שהם מצטרפים לנבחרת הטובה ביותר בכנסת ובממשלה הבאה - הנבחרת של מפלגת העבודה. זאת נבחרת מנצחת. חיים, תושב עוטף עזה, ילחם יחד איתנו על החזרת השקט ליישובי הדרום. יעל, תוביל יחד עם נבחרת העבודה את המאבקים הסביבתיים למען איכות החיים של כולנו. שניהם חברי כנסת מנוסים שיובילו יחד איתנו את השינוי במדינה."

הרשמה לעדכונים

"העבודה הראשונה העומדת עתה לפני האנושות היא עבודה של חינוך עצמי. חינוך מתוך עצם החיים מתוך עצם עבודת החיים חינוך בחיים של יצירה על ידי חיים של יצירה .... יסוד החינוך הזה איננו הכרת הזכות כי אם הכרת האחריות ... האחריות והיצירה הן מותר האדמה מיתר בעלי החיים. ליצור ודע רק האדם ורק האדם יודע את טעם היצירה את שמחת היצירה ואת אורה העליון. וכן רק האדם המכיר והמשיג את איחודו המוחלט עם החיים והעולם מכיר ומשיג את אחריותו לכל החיים והעולם ... עצם רגש האחריות ... מעמידה את החיים האנושיים על יסוד של יצירה ושל חירות עליונה."
א.ד. גורדון, האדם והטבע עמוד 313-314

מאז 2004

כבר מעל 15 שנה, הבמה-הרעיונית היא כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.

יצחק רבין

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי - עמודה ראשית