ניחום אבלים בשגרירות איחוד האמירויות

Thank you for rating this article.

משלחת חברי מפלגת העבודה בהובלת המזכ״ל ערן חרמוני הגיעו לנחם את שגריר איחוד האמירויות מוחמד מחמוד אל-חאג'ה על מות נשיא האמירות חליפה בן זיאד.

Havoda members led by Secretary General Eran Hermoni, payed respects to his honour Mohamed Al Khaja, UAE ambassador to Israel, on UAE president's Khalifa bin Zayed Al Nahyan passing.

איחוד האמירויות

את המשלחת הוביל מזכ"ל המפלגה ערן חרמוני ולקחו בה חלק חברי.ות מפלגה כסאלח סעד, אליס גולדמן, צביה סולימנוף, עבדאלחלים עודה, אמנון שיינברג, שלום דסקל, ענת כינורי, אסף הלחמי ומתוך רצון ליצג כמו שיותר זרמים במפלגה.

איחוד האמירויות

כבוד השגריר הביע הערכתו העמוקה למחווה, אזכר את ביקור יו"ר המפלגה ושרת התחבורה מרב מיכאלי ושהייתה השרה הראשונה לנחם. כמו כן, התייחס לחום הרב שמגלים המנחמים מכל הזרמים בישראל ואת העניין הרב שיש לו בזירה הדמוקרטית המרתקת שלנו ומתוך המחויבות הדיפלומטית שלו לא להיות מעורב.

ערן חרמוני

סאלח סעד

בנוסף, הדגיש את מחוייבתו להמשך קידום השלום והחיים ביחד בין העמים הישראלי והאמירותי בכלל וכן ביחס לצורך ולחובה לבחון דרכים לקדם גם פתרון לסכסוך הישראלי פלסטיני.

 
"העבודה הראשונה העומדת עתה לפני האנושות היא עבודה של חינוך עצמי חינוך מתוך עצם החיים מתוך עצם עבודת החיים חינוך בחיים של יצירה על ידי חיים של יצירה .... יסוד החינוך הזה איננו הכרת הזכות כי אם הכרת האחריות ... האחריות והיצירה הן מותר האדמה מיתר בעלי החיים. ליצור ודע רק האדם ורק האדם יודע את טעם היצירה את שמחת היצירה ואת אורה העליון. וכן רק האדם המכיר והמשיג את איחודו המוחלט עם החיים והעולם מכיר ומשיג את אחריותו לכל החיים והעולם ... עצם רגש האחריות ... מעמידה את החיים האנושיים על יסוד של יצירה ושל חירות עליונה"
א.ד. גורדון, האדם והטבע עמוד 313-314

הרשמה לעדכונים

מאז 2004

כבר מעל 19 שנה, הבמה-הרעיונית היא כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.
יצחק רבין - 2014

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי