אחריות כוללת למצב המפלגה על הנהלתה

Thank you for rating this article.

לכבוד חברי הנהלת מפלגת העבודה

זהו הרגע האחרון שיש בו הזדמנות להציל את המפלגה, לפני שיהיה מאוחר, המנהיגות של ח"כ מרב מיכאלי מדרדרת את המפלגה באופן סופי. זו המציאות וכל אדם במדינת ישראל מבין זאת. אם לא תעשו מעשה כעת, אתם אלו שתישאו באחריות לחיסולה של תנועת העבודה ושל המפלגה שהקימה את המדינה.

אם לא נתעשת מהר ככל האפשר, לא תוכלו לרחוץ בניקיון כפיכם. מלוא האחריות תוטל עליכם. נעשו עד כה ניסיונות שלי ושל אחרים לכוון, לייעץ ולהתגייס למען המפלגה, אך לא זכינו למענה מלבד דחיית פגישות רבות שנקבעו מראש.

סיעת העבודה בהסתדרותאי לכך הגענו למסקנה שמפלגת העבודה בראשות מרב מיכאלי אינה מתפקדת כנדרש ויש צורך בשינוי משמעותי על מנת שנוכל יחד להרכיב צוות חדש מנצח.

סיעת העבודה בהסתדרות כיבדה עד עתה את יו"ר המפלגה, גם כשכעסו עליי כי האמנתי שניתן לשנות את פני המפלגה אך לא זאת אף זאת, לתדהמתי דבר לא נעשה מאז.

במהלך התקופה האחרונה נעשו שוב ושוב ניסיונות להיפגש עם הנהלת סיעת המפלגה לשיתופי פעולה והחלטות משותפות, למצער כל בקשותיי נדחו על הסף.

לאור זאת, הנני פונה לעזרה אל חברי ההנהלה כמפלט אחרון. אנא סייעו לנו להציל את המפלגה.

בברכה,
פיני קבלו
סגן יו"ר ההסתדרות ויו"ר סיעת העבודה בהסתדרות

העתק:
סיעת העבודה בהסתדרות
שמוליק מזרחי, יו"ר ועדת הכספים
עו"ד אורלי ביטי, יו"ר סיעת נעמת

"כדי לקיים את יסוד השבת בחיי ישראל אינני צריך להסכמים בין מפלגתיים... השבת בשבילי היא מעמודי התרבות העברית וההישג הסוציאלי"
ברל כצנלסון

הרשמה לעדכונים

מאז 2004

כבר מעל 19 שנה, הבמה-הרעיונית היא כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.
יצחק רבין - 2013 שלום עכשיו

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי