כנס אחד במאי ומתמודדים ליו"ר 2024

Thank you for rating this article.

מוזמנים לכנס אחד במאי ומפגש עם מתמודדים לראשות מפלגת העבודה בנוכחות מזכ"ל העבודה ערן חרמוני, שיתקיים בבית יד לבנים רמת-השרון (המחתרת 3) ביום ד' 1.5.24 בשעה 19:00 - הכניסה חופשית.

מעדכנים כי ממטה יאיר גולן נמסר שלא יגיע לכנס המועמדים בסניף העבודה רמת-השרון ולמרות אישור מוקדם שהתקבל ומהמטה הובהר כי מדיניותו, שלא לקחת חלק בכנסי מתמודדים משותפים אלא רק בלעדיים.

הסניף מבהיר כי ידוע שלמפלגה אין אפשרות כלכלית לקיים יותר ממפגש סניפי אחד בקמפיין ומתוך הקפדה על עיקרון ההזדמנות השווה בדמוקרטיה, לא נקיים כנסים אישיים לתמיכה במועמד מסוים ללא דיון והצבעה דמוקרטיים מוקדמים בסניף. כחלק מהערכים הדמוקרטיים שהסניף מאמין בהם, נעמוד על זכות החברים.ות להחשף למגוון דעות ולאפשר החלטה מושכלת.

כלל המתמודדים ובכלל זה גולן הוזמנו ומוזמנים לכנס כדי להציג את המצע האישי שלהם בפני החברים.ות.

סניף רמת השרון

האירוע באחד במאי יתקיים בסימן חגה של תנועת העבודה בנוכחות אורח הכבוד המזכ"ל ערן חרמוני והמתמודדים.ות לראשות המפלגה שהוזמנו ויוזמנו ויבחרו להגיע ויקבלו במה להצגת מצע ולענות לשאלות הקהל (לא יתקיים עימות).

"גוש אמונים היא סרטן לרקמה הדמוקרטית של מדינת ישראל. תופעה של גוף שלוקח את החוק לידיים. מעטים המקרים בתולדות היהדות, שחבורה פרועה שכזאת נוטלת לעצמה מנדט בשם שמים, ופורצת אל הרחובות בגסות רוח להטיל אימה וטרור. התביישתי שאנחנו יכולים להידרדר לשפל כזה"
יצחק רבין, פנקס שירות, 1976

הרשמה לעדכונים

מאז 2004

כבר 20 שנה, הבמה הרעיונית היא כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.

מצב מפקד

חברי.ות מפלגה פעילים: כ-48,224
לנתונים המלאים | התפקדות

העבודה בסקרים

נכון לתאריך 24.5.24, מרצ 4 והעבודה 4 מנדטים (העבודה-מרצ עם 8 מנדטים, בראשות יאיר גולן).
למעקב סקרים

יצחק רבין - 2013 שלום עכשיו

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי