פסח, מימונה וצעדת ה-1 במאי!

Thank you for rating this article.

חברות וחברים שלום רב,

"מילה טובה כמוה כיום אביב" ואין כמו חג הפסח, שהוא חג האביב, לעצור לרגע ולתת מילה טובה איש לרעהו, על מנת להכניס את האביב ללבבות.

הפסח הבא עלינו לטובה, מסמל עבור העם היהודי, את היציאה מעבדות לחירות. אנו מוצאים בכך מקבילה להתחדשותה של מפלגת העבודה. בארבעת החודשים האחרונים שבו למפלגה הדמוקרטיה, הדיון, ההתכנסות והחשיבה המשותפת שהיו כה חסרים במפלגה בשנים האחרונות. מיום ליום גוברת התחושה כי מפלגת העבודה עולה על דרך חדשה, וחוזרת לשורשים,לערכים ולעקרונות הציוניים והסוציאל-דמוקרטיים, החברתיים והמדיניים עליהם נשענה המפלגה מאז הקמתה.

במסגרת החזרה לשורשים ולערכים הסוציאל דמוקרטיים בהם אנו דוגלים, תשתתף מפלגת העבודה והמשמרת הצעירה שלה בצעדת ה-1 במאי המסורתית שתיערך השנה בת"א, כאות לסולידריות ותמיכה במעמד הפועל והעובד.

את הצעדה נחלוק יחד עם מפלגות שמאל ציוניות, ארגונים ירוקים, חברתיים ואחרים. לצועדים שבנינו, נתכנס וניפגש ביום שישי הקרוב, 29 באפריל, בשעה 11:00 סמוך לבית ההסתדרות ברח' ארלוזורוב 93 בת"א. במקום יהיה דוכן של המפלגה והמשמרת, לשם נבקשכם להגיע על מנת להצטייד לצעדה.

מבית ההסתדרות נצעד יחד לעבר "כיכר הבימה" שם תיערך העצרת המרכזית, בה ינאם מטעם המפלגה ח"כ עמיר פרץ.

השתתפותכם, כמזכירי סניפים, מחוזות, צעירים, סטודנטים ופעילים - חשובה!

בהזדמנות זו ברצוני לאחל לכם ולבני משפחתכם, בשם יו"ר המפלגה, בשם סיעת העבודה, עובדיה ובשמי, חג חירות שמח וכן להודות לכך אחת ואחד מכם על חלקכם בבניית המפלגה ועיצוב עתידה!

ולחוגגים את המימונה - תרבחו ותסעדו!

שלכם בברכת חברים וחג שמח! 

חיליק בר 

מזכ"ל מפלגת העבודה

"עם לא יזכה לחירות אם לא יבטיח חרות שכניו"
קארל מרקס

מאז 2004

כבר מעל 18 שנה, הבמה-הרעיונית היא כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.

הרשמה לעדכונים

יצחק רבין

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי