רמת השרון חוזרת הביתה למפלגת העבודה

Thank you for rating this article.

מכתב זה נשלח לאלפי חברי מפלגת העבודה ברמת השרון, בעשר השנים האחרונות, והניב עשרות טלפונים, פניות רבות להתנדבות וסיוע והבעת הזדהות ותמיכה עם מפלגת העבודה - כי רמת השרון חוזרת הביתה למפלגת העבודה:

לחברי מפלגת העבודה בהווה ובעבר שלום,

אנו, פעילי מפלגת העבודה ברמת השרון, מבקשים את הסיוע והתמיכה שלכם במפלגת העבודה בבחירות הקרובות לכנסת ה-18.

בימים אלו, של אתגרים ביטחוניים כמו הגרעין האיראני, חיזבאללה וחמאס ומשבר כלכלי עולמי המשפיע ישירות על החוסן הכלכלי והחברתי של ישראל, חיוני כי נתגייס כולנו סביב הבית הרעיוני והערכי שלנו - מפלגת העבודה. מפלגת העבודה הדוגלת בנחישות ביטחונית מחד וחתירה בלתי מתפשרת לסיום מדיני של הסכסוך עם מדינות ערב מאידך.

מאז ומעולם הציגה המפלגה תפיסה חברתית וכלכלית ערכית שהוכחה כצודקת בעקבות קריסת הקפיטליזם בעולם. מפלגת העבודה, למרות הביקורת הקשה, לא בחרה בישיבה באופוזיציה וטיפוס בסקרים אלא נלחמה מבפנים על עקרונותיה בתחום מערכת המשפט, החתירה לשלום ופעולות חירום כלכליות כמו גם הובלה שקולה ואחראית של המבצע בדרום.

לאורך השנים, מאז קום המדינה ועד עצם היום הזה, פועלת מפלגת העבודה לטובת מדינת ישראל באופן הראוי ביותר.

לפעולתם הנחושה של ראשיה ניתן לזקוף את שיקום מערכת הביטחון והובלת צה"ל להצלחה במבצע 'עופרת יצוקה' בהנהגת אהוד ברק, חידוש השקט בדרום מתוך דאגה לאזרחים משני הצדדים ורצון שלא לסבך את צה"ל בתוככי עזה.

במקביל, פעלה המפלגה בהצלחה רבה למיגון העורף והביטחון של כולנו, הובילה רפורמה במערכת החינוך, דאגה להמשך הקפאת שכר הלימוד ולגיוס תקציבי הצלה לאקדמיה. כמו כן פעלה למען מדיניות הסיוע לאוכלוסיות חלשות ועסקה רבות בנושא מכסות המים וזכויות החקלאים. כן הובילה החלטה ההיסטורית בדבר שימוש באנרגיות חלופיות והקמת מתקני התפלה לפיתרון בעיית המחסור במים.

המפלגה הובילה את המאבק החברתי בכנסת, דאגה לשיפור חוק שכר מינימום, להעברת חוק הפנסיה וחוקים סוציאליים אחרים, כולל יצירת רשת הביטחון לחיסכון פנסיוני של כולנו. תחושת השליחות והאחריות הביאה אותנו לפנות אליכם באופן אישי ולבקש כי תבחרו לשוב ולחזק את הבית הרעיוני של כולנו - מפלגת העבודה ולאפשר לנבחריה לממש ולשמר את הערכים המייצגים את כולנו והמבטיחים את עתיד ילדינו.

 

בברכה,

אביעם גפני        שירה אבין                   גיא קלנר

מזכיר הסניף         סגנית ראש  העירייה         חבר מועצת העיר

 

חשוב: חברים אשר יכולים לסייע למערכת הבחירות באמצעות ישיבה בקלפיות כמשקיפים, תליית שלטי מרפסת, הסעות ברכב ביום בחירות, פעילות המרצה טלפונית, קיום חוגי בית ועוד מוזמנים ליצור קשר עם מזכיר הסניף אביעם גפני בטלפון 054-4590647

חברים הזקוקים לסיוע ביום הבחירות מתבקשים גם הם לפנות אלינו בטלפון.

"האלימות היא כרסום יסוד הדמוקרטיה הישראלית. יש לגנות אותה להוקיע אותה לבודד אותה. זו לא דרכה של מדינת ישראל. בדמוקרטיה יכולות להיות מחלוקות אך הכרעה תהיה בבחירות דמוקרטיות ..."
יצחק רבין, נאומו האחרון 4 בנובמבר 1995

הרשמה לעדכונים

מאז 2004

כבר מעל 19 שנה, הבמה-הרעיונית היא כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.
יצחק רבין

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי