גלעד קריב מתרגם ערכים לעובדות ולמעשים

Thank you for rating this article.

פוליטיקה היא היכולת לתרגם את הערכים שלנו לעובדות ולמעשים!

גאה לשתף אתכם ב-16 הישגים בולטים שהשגתי ב-16 החודשים של הכנסת היוצאת כיו"ר ועדת החוקה וכיו"ר של ארבע שדולות פרלמנטריות. מבקש את אמונכםן להמשיך את העשייה ואת ההישגים גם בכנסת הבאה.

בשנה האחרונה השמעתי מעל דוכן הכנסת את הקול של היהדות הישראלית שמאמינה בשוויון, בחופש בחירה, בצדק חברתי ובחתירה לשלום. בשנה האחרונה התייצבתי בחזית המאבק בגזענות ובלאומנות.
אני זקוק לעזרתכם.ן על מנת להמשיך ולייצג את הערכים שלנו.

🔖 יזמנו את הקמת המנהלת להתחדשות יהודית פלורליסטית.
🔖 הגדלנו את הסיוע ליוצאים בשאלה.
🔖 הרחבנו את ייצוג הנשים בוועדה למינוי דיינים.
🔖 הגדלנו בעשרות מיליוני שקלים את תקציבי תנועות וארגוני הנוער.
🔖 בלמנו את הפגיעה במשרדים החברתיים ברפורמת הרגולציה (ועל הדרך בלמנו את פורום קהלת).
🔖 הבאנו לביטול מצב החירום בנושא הקורונה ושקמנו את הפיקוח של הכנסת על פעולות הממשלה.
🔖 מנענו פגיעה בזכות ההפגנה של עובדים מול בתי טייקונים ומשרדי התאגידים.
🔖 חוקקנו את חוק בתי המשפט הקהילתיים.
🔖 קידמנו חבילת חוקים פורצי דרך להגנה על זכויות נפגעות ונפגעי עבירות מין ואלימות.
🔖 החמרנו את הענישה על התעללות בקטינים במסגרות חינוך.
🔖 הובלנו לפתיחת חקירה בפרשת מות הדיירים במעון "בית דפנה".
🔖 מנענו פגיעה קשה בציבור האזרחים הוותיקים במסגרת רפורמת הדיוור הדיגיטלי.
🔖 קבענו חובת התחשבות בשיקולים סביבתיים בכל רגולציה חדשה.
🔖 הארכנו את תוקף כל תעודות הזהות והדרכונים לעשר שנים.
🔖 עצרנו את איסוף טביעות האצבע למאגר הביומטרי.
🔖 הקמנו לראשונה ועדת משנה בכנסת למאבק בגזענות.

את הדו"ח המלא על הפעולות, המהלכים וההישגים בכנסת ה-24, תוכלו למצוא באתר שלי. מוזמנים לקרוא, להתרשם, לשאול שאלות ולהעיר הערות, וכן להציע הצעות להמשך הדרך.

מקווה לקבל את אמונכםן בבחירות המקדימות ביום שלישי הקרוב כדי שאוכל להמשיך לתרגם את הערכים שלנו להישגים.

בכירים תומכים בגלעד קריב

תמיכת ראש העיר רון חולדאי מתל אביב יפו, בקישור.

תמיכת ראש העיר מוטי ששון מחולון, בקישור.

תמיכת ראש העיר רן קוניק מגבתיים, בקישור.

תמיכת עמי איילון, חבר כנסת ומפלגת העבודה, בקישור.

תמיכת שלי יחימוביץ', ראשת מפלגת העבודה לשעבר, בקישור.

תמיכת אופיר פז-פינס, לשעבר מזכ"ל, שר וחבר כנסת מטעם העבודה, בקישור.

על גלעד

אני בן 48. יליד תל אביב, היום מגבעתיים, נשוי לנועה ואבא של עמליה, אביגיל ועמוס.
בכנסת האחרונה כיהנתי כיו"ר ועדת החוקה, חוק ומשפט, וקידמתי את הערכים שלנו - ערכי תנועת העבודה: חברה הוגנת וכלכלה צודקת, חופש דת ומצפון, שוויון מגדרי ומאבק באלימות כלפי נשים, קידום חיים משותפים, הרחבת הזכויות החוקתיות ועוד.

העברתי עשרות הצעות חוק דרך הוועדה בראשותי והובלתי מספר רפורמות משמעותיות כמו רפורמת הדיוור הדיגיטלי, הקמת רשות הרגולציה, החלת חוקי השקיפות במערכות בחירות וסיום המונופול החרדי בוועדה למינוי דיינים.

בכנסת הבאה אמשיך להגן על הערכים שלנו מפני ההסתה, הגזענות והאלימות שמקבלים ביטוי בכהניזם שמרים את ראשו המכוער, ולצערנו זוכה לגיבוי מלא של הליכוד ונתניהו.
כרב רפורמי ששימש למעלה מעשור כמנכ"ל התנועה הרפורמית, אני מאמין כי צריך להוביל קו תקיף למען חופש דת ומצפון, למען קידום ההתחדשות היהודית הפלורליסטית ולמען המאבק בגזענות ובאפלייה.

החוק הראשון שהייתי רוצה להעביר בכנסת הבאה הוא את עיגון עקרון השוויון בחקיקת היסוד של מדינת ישראל.

תחביב: לצטט משפטים מהסרט "מבצע סבתא"
המאכל האהוב: ערגליות תות, למרות שכל חברי הסיעה צוחקים עליי על זה.

במדיה החברתית

פייסבוק: https://www.facebook.com/RabbiGiladKariv
אינסטגרם: https://www.instagram.com/gilad.kariv/
טוויטר: https://twitter.com/karivgilad

"עוני זה לא רק לחם. זה מושג רחב. מי שתופש את בעיית העוני כבעיית לחם הוא צר אופקים. עוני הוא בתרבות בחינוך בתעסוקה. עוני הוא בסולידריות ובעוצמה פנימית"
עמיר פרץ

הרשמה לעדכונים

יצחק רבין

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי