אלסה ברוך יאסאו מורידה את המיעוט מהמיוט

Thank you for rating this article.

אלסה ברוך יאסאו מורידה את המיעוט מהמיוט - אני מאמינה בערכי מפלגת העבודה המבוססים על שוויון וצדק.

מתוך עשייה בשטח, הגעתי להבנה שעל מנת לקדם את המטרות שאני מאמינה בהם, אני צריכה להשפיע מתוך כנסת ישראל. בכנסת אפעל ואתמוך במיצוי זכויות וצמצום פערים כלכלי וחברתי.

נשואה + 3 תושבת ראשון לציון.
עליתי ארצה מאתיופיה בעלייה חשאית בגיל 7 דרך מדבריות סודן.
בעלת תואר ראשון בניהול מערכות בריאות אונ' אריאל. מנחת קבוצות, מכללת גישות. עצמאית, פעילה ויזמית חברתית. בוגרת תוכניות למנהיגות: הכשרת מנהלים, 'משפיעים בשירות הציבורי' לפיתוח והעצמה מנהיגותית.
השתתפתי במשלחת IVLP (International Visitor Leadership Program) לארה"ב.
הכרות עם ארגוניים ממשלתיים וקהילתיים הקיימים בארה"ב, ארגונים חברתיים וארגוני מיעוטים.
קצת מהעשייה החברתית בהתנדבות מלאה: יו"ר וועד הורים של עמותת יעלים בעמותת "יעלים" בתוכנית "טסים ומתגאים" - פרויקט המקדם העצמה אישית לנוער יוצאי אתיופיה.
פעילה ומלווה משפחות להעלאת שארית יהודי אתיופיה.
בתקופת הקורונה, יזמתי את פרויקט "קהילה ממוחשבת" שמטרתו להנגיש מחשבים לילדים ממשפחות מעוטות יכולת.
חברה ב"אמהות על המשמר"- תנועת אימהות מכלל החברה הישראלית המתמודדת מול מקרים של אלימות ואפליה משטרתית.
אני מאמינה בערכי מפלגת העבודה המבוססים על שוויון וצדק.
מתוך עשייה בשטח, הגעתי להבנה שעל מנת לקדם את המטרות שאני מאמינה בהם, אני צריכה להשפיע מתוך כנסת ישראל. בכנסת אפעל ואתמוך במיצוי זכויות וצמצום פערים כלכלי וחברתי.
אקדם שוויון הזדמנויות ותנאי למידה נאותים לכל ילד וילדה, מיגור אלימות על כל גווניה, דיור בר השגה, מאבק בגזענות על כל גווניו, ללא הבדל דת, מין, גזע, נכות, העלאת קצבת הזקנה לגיל השלישי כי לכל קשיש/ה מגיע לחיות בכבוד.

"במרכזה של ההיסטוריה העברית עומד דבר הגשמת הציונות במלוא היקפה ותוכנה... במרכזה של ההיסטוריה האנושית עומד דבר הגשמת הסוציאליזם במלוא היקפו ותוכנו"
ברל כצנלסון, הצעה לפרוגרמה למפא"י 1928

הרשמה לעדכונים

יצחק רבין - 2013 שלום עכשיו

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי