כמה קשה להבין את המלה "להתגרש" ?

Thank you for rating this article.

אתם לא מפסיקים לספר לי כמה הערבים נוראים. ואתם צודקים ! בדיוק בגלל זה אני רוצה להתגרש מהם !!!

כשאתה גר עם מישהו שהוא נורא, לא הכי חכם זה להתגרש ?
*
אתם מנפחים לי את השכל בסיפורים על כמה שהם לא ראויים !!! כמה הם רצחנים. כמה הם חארות. כמה הם רוצים לא רק את שכם וחברון אלא גם את יפו ועכו וחיפה. כמה אי אפשר לסמוך עליהם. אפילו להתרחץ הם לא ממש אוהבים.
תגידו, אתם חולים בראש ?
נדמה לכם שאני רוצה להתחתן איתם ולהקים משפחה שאתם ככה מנסים לשכנע אותי שלא כדאי ?
הלו ?! יש מישהו בבית ?
לא להתחתן איתם אני רוצה אלא להתגרש מהם !!!
ל-ה-ת-ג-ר-ש. להתגרש מהם.
צריך להיות בוגר בויאר כדי להבין את זה ? 
לא חתונה. גירושין. להיפרד מהם. להתגרש.

הם ואנחנו גרים היום באותו בית. ואתם לא מתעייפים לספר לי כמה הם חארות, כמה הם רק מנסים להרוג את כולנו,- ואחרי ששיכנעתם שאתם צודקים אז הפתרון המטומטם שלכם לזה הוא... שנישאר לגור הם ואנחנו באותו בית, לנצח ?  כן ? הם חארות אז נישאר ביחד זה בתחת של זה ? כן זה מה שאתם אומרים ?
הלו ? יש מישהו בבית ? אתם בטוחים שלא הוצאתם את התקע של השכל מהשקע ?
כן, אני יודע. בשכונה שממנה אתם באתם כשהאישה הופכת את החיים שלך לגיהינום אתה לא מתגרש ממנה. אתה מפוצץ אותה במכות, ואם זה לא עוזר אתה מפוצץ אותה בעוד יותר מכות. אבל היום יש גבול כמה אפשר לפוצץ את האישה. השכנים שומעים ומתקשרים למשטרה. וגם כיוצא התע"ש אני אפילו לא בטוח שהתעשייה הצבאית אפילו מאז ראשית קיומה כבר הספיקה לייצר 1,7 מיליארד כדורים,- אחד לכל מוסלמי בעולם, ולמרבה הצער גם בקידוח "תמר" כל מה שמצאו שם זה גז בישול ולא ציקלון בי,- 
לא. זה לא יילך. אי אפשר להרוג את כל 1,7 מיליארד המוסלמים שבעולם. וגם לחיות איתם ביחד על אותה מדרכה זה אולי אתם רוצים אבל אני ממש לא. אז מה בדיוק מסובך לכם להבין במילה: "גירושין" ?
כי בואו נקבע אתם ואני ארבע אמיתות. ובלי שום טיפה אחת של לעג: 
א. כל הערבים רוצים רק להרוג את כולנו ולקחת לעצמם את כל ארץ ישראל, וחד משמעית אין עם מי לדבר ואין על מה לדבר,-
ב. אי אפשר להרוג את כל האחד פסיק שבע מיליארד מוסלמים שבעולם,-
ג. אין בעולם דבר יותר מטומטם מאשר להמשיך לגור עד עולם הם, הרצחנים, ואנחנו באותו חדר שינה.
ד. לחתונה צריך ששני הצדדים ירצו. לגירושין מספיק שצד אחד,- אנחנו,- רוצה.
*

לא ככה ?
יש למישהו הערות ? במשהו עד כאן טעיתי ?
כאשר זוג חי באותו בית ואחד מהצדדים הוא הזוועה בהתגלמותה יש רק דבר אחד בעולם המודרני שאפשר לעשות. להתגרש.
ואני תוהה אם אתם עד כדי כך מטומטמים שאתם לא קולטים את זה או שאתם פשוט בדם קר פשוט מוכנים להקריב יום יום גם עשר הללות אריאל בנות 13 ובלבד שלא לוותר על פאקן דירת ארבעת החדרים ש"בה אתם שולטים" לטובת דירה רק בת שני חדרים אבל שבה החולירע תהיה רק מעבר לקיר, מעבר לפלדלת נעולה, מכסימום תשאיר לכם מכתבי נאצה בתיבת הדואר אבל לא יותר מזה, -
אני תוהה אתם מסרבים להגיע למצב הכל כך חכם הזה למי שלא מסתדרים ביניהם, , "גירושין",  המצב שמיליון זוגות שלא הסתדרו ביניהם הגיעו ומגיעים אליו, פשוט כי חבל לכם לא להמשיך להיות, ולו "על הנייר", הבעלים של "דירת 4 חדרים מפוארת", גם אם פירוש הדבר שכל יום מעכשיו תירצחנה עשר הללות אריאל, ( כן, כן, ואנחנו על כל אחת מהן נחסל להם בחדווה עשרים אחמדים... )
קיבינימאט !!! מה כאן קשה להבין ? הם חארות !!! אז בואו נתגרש מהם !!!
כאשר זוג חי באותו בית ואחד מהצדדים הוא הזוועה בהתגלמותה יש רק דבר אחד בעולם המודרני שאפשר לעשות: ל-ה-ת-ג-ר- ש.
ואתם משחיתים עליי זרע לריק כשאתם מוכיחים לי באותות ובמופתים כמה הם, הנבלות,  איומים ונוראים ואין סיכוי לחיות איתם ביחד. אתם משחיתים עליי זרע לריק כי כל מה שאתם אומרים אני יודע. ובגלל שאני יודע אני לא מחפש להתחתן איתם. (אף כי לפעמים יש לי רושם שזה מה שאתם, "שונאי הערבים" שבשטח מסתחבקים איתם עלא כיפק, מחפשים...)  אז אני לא. אני לא רוצה להמשיך לחיות איתם באותו חדר מיטות. אני רוצה להתגרש מהם.
ל-ה-ת-ג-ר-ש.
הם בטריטוריה המגודרת שלהם, אני בטריטוריה המגודרת שלי. וגדר ענקית עם מוקשים ( לא זה מה שביבי בונה בערבה ? רק בינינו לבין יו"ש היא פתאום "לא תעזור" ? ) בינינו לבינם גדר ענקית עם מוקשים נגד אדם ומוקשים נגד רכב ועם צבא וכלבים וטילים נגד טילים ונגד רקטות ומקלעים עם תיל ממעיד באמצע.-
לא פי אלף יותר חכם,- דווקא בגלל שבדיוק כמו שאתם אומרים הם רוצחים בני רוצחים שאי אפשר להגיע איתם לשום הסכם,- לא פי אלף יותר חכם מאשר להמשיך קיבינימאט לחלוק איתם בטימטום אולטימטיבי את אותו חדר שינה ?
ועכשיו מה ? ועכשיו כמו תוכים עוד פעם תחזרו תסבירו לי כמה זה רעיון לא טוב ל-ה-ת-ח-ת-ן איתם ?
עוד פעם תסבירו לי שאין עם מי לדבר ?
כמה איי קיו צריך כדי להבין שזה אתם אולי, מסיבותיכם שלכם, שחולמים בלילה חלומות רטובים על חתונה איתם. ומה שאני רוצה זה ל-ה-ת-ג-ר-ש מהם,  כי אין ערבים אין פיגועים, עם קוו גבול הכי אטום והכי מאסיבי שצה"ל הגדול יודע לספק, ואנחנו כולנו מבפנים לגדר של המדינה שהיא רק שלנו, והם כולם, עם הסכינים ומיטעני הצינור וכל השאיפות שלהם להשמיד את כולנו, רק, קיבינימאט, רק מהצד השני של הגבול,- הם כולם רק רק רק בחוץ ?
אלוהים.
אתם מנפחים לי את השכל בסיפורים כמה הם לא ראויים !!! כמה הם רצחנים. כמה הם חארות. כמה הם רוצים לא רק את שכם וחברון אלא גם את יפו ועכו וחיפה. כמה אי אפשר לסמוך עליהם. אפילו להתרחץ הם לא ממש אוהבים.
תגידו, אתם חולים בראש ?
נדמה לכם שאני רוצה להתחתן איתם שאתם ככה מנסים לשכנע אותי שלא כדאי ?
הלו ?! יש מישהו בבית ?
לא להתחתן איתם אני רוצה אלא להתגרש !!!
ל-ה-ת-ג-ר-ש.
אנחנו מבפנים לגדר האיתנה. הם כולם רק בחוץ.
לא "חיים ביחד", לא "שלום בית", אלא "גירושין". הם בבית שלהם אנחנו בבית שלנו. וכל בית עם סורגים ועם פלדלת.
להתגרש. זה הפיתרון היחיד כשאין עם מי לדבר !!!
ל-ה-ת-ג-ר-ש.
צריך להיות בוגר בויאר עם איי קיו מאה ושמונים כדי להבין את זה?

"דור מחדש ויוצר איננו זורק אל גל האשפה את ירושת הדורות. הוא בוחן ובודק, מרחיק ומקרב ויש שהוא נאחז במסורת הקיימת ומוסיף עליה"
ברל כצנלסון, מקורות לא אכזב - דבר 1934

מאז 2004

כבר מעל 18 שנה, הבמה-הרעיונית היא כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.

הרשמה לעדכונים

יצחק רבין - 2015

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי