אבי גבאי - חזור בך

Thank you for rating this article.

לכבוד אבי גבאי,

טל דנטסתמכתי בך מאד ואולי אולי יש לי זכות לתת לך כמה טיפים, ככה בקטנה מאדם פשוט ואכפתי שמביט ועוקב ובוחן את צעדיו. למה, למה היית צריך את המלחמה בבית האם היא באמת הכרחית? שים לב ישנה קבוצת פיסבוק קטנה בשם פעילי מפלגת העבודה יש בה "רק" 4891 חברים ( וזו רק אחת ממגוון הגדול של קבוצות) ובחודש האחרון במקום ש 4891 חברים יקדמו את מפלגת העבודה ובכללם את אבי גבאי אנו עסוקים במלחמה פנימית. במקום שבקבוצת וואטסאפ מקומית שאני נמצא שמכילה עוד 80 חברים נהדרים יקדמו את מפלגת העבודה ובינהם אבי גבאי אנו נמצאים במאבקים.

במקום ש 24 חברי כנסת יקדמו את מפלגת העבודה ובכללם את אבי גבאי הם נאלמו דום כי חשים לא בנוח.

אבי גבאי הצהרת לא אחת ולא שתיים שפניך להביא קהל חדש, אז מה מפריע לך לעשות זאת? הגעת לפרדס חנה הבאנו לך 600 איש!!! מטורף לא היה דבר כזה. אז לך יש יכולות להוביל שינוי ולחברי המפלגה יש את היכולות לסייע לך במהפכה. אז קבל טיפ אתה צריך גם את חברי המפלגה בלעדיהם הסיכוי לא טוב, לא למפלגה ובוודאי לא לך. לא השינויים בועידה הקרובה יקבעו אם תנצח בהחירות או לא, מה שיקבע זה אם תדע ללכד נבחרת, נבחרת של חברי כנסת, נבחרת של 5000 מתפקדים פעילים קבועים ונבחרת של 1000000 מתפקדים שעובדים עבור המפלגה, רק ככה אפשר לנצח. וגם אם תזכה בועידה יהיה לך הרבה יותר קשה בלי השטח.

תזכור קבל טיפ, לבד לא מנצחים.

תחזור בך תדחה את הועידה בחצי שנה, כולנו נעבוד, כולנו נדחוף קדימה יש זמן לועידה יש זמן למאבקים פנימיים. זה ממש לא הזמן.

"על מקורה של המסורת וההיסטוריה הלאומית כבסיס לדור הנוכחי לבנות, לשנות ולתקן. נזכור את נפילת העם היהודי ובית מקדשו פעמיים, פעם שניה בגלל שנאת חינם. נזכור - נשנה - נתקן"
ברל כצנלסון, "דבר" 1934

הרשמה לעדכונים

מאז 2004

כבר מעל 19 שנה, הבמה-הרעיונית היא כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.
יצחק רבין

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי