לכל המתלבטים בין מפלגת העבודה לכחול לבן

Thank you for rating this article.

סופ"ש פוליטי במיוחד הביא אותי לכתוב פה פוסט לכל המתלבטים בין מפלגת העבודה לכחול לבן;

מפלגת העבודהנגיד בפשטות: מי שמצביע למפלגת העבודה בראשות אבי גבאי - יודע בדיוק מה הוא מקבל. מי שמצביע אמת - מקבל אמת.

הצבעה למפלגת העבודה היא קול בטוח לשינוי שלטוני, לנבחרת הכי טובה ולדרך ברורה ובטוחה. אנחנו, בניגוד לגנץ-לפיד התחייבנו לא לשבת בממשלת ביבי. אף אחד לא יודע בדיוק מה יקרה בבחירות. זו 'ממלכת אי הוודאות' וספקולציות למכביר מופרכות השכם וערב.
הדבר הכי נכון במצב של אי וודאות, הוא פשוט ללכת על בטוח: ללכת עם הלב והאמת שלכם.

אני בטוח שהציבור שמזדהה עם תפיסת העולם של מפלגת העבודה ומעריך את הנבחרת המצוינת שלה, יעדיף לחזק אותה בהצבעתו בקלפי ולהבטיח שאנשים כמו האוזר, הנדל ושות' לא ייכנסו לכנסת על חשבון לוחמים אמתיים כמו איציק שמולי, סתיו שפיר, ועמיר פרץ.

חוסר הגיון מוחלט לדחוק אנשים ראויים עם עמדות וערכים ברורים כמו שלי יחימוביץ, טל רוסו אלוף במיל', מרב מיכאלי, עמר בר-לב ורויטל סויד עו"ד כדי למלא את הכנסת באנשי ימין מובהקים כמו צבי האוזר, הוגה חוק הלאום המפלה ללא ערך השוויון, או יעלון ויועז הנדל שמבטיחים לבנות הרבה יותר בהתנחלויות המבודדות.

ובכלל, בעת האחרונה אני שומע שכחול לבן עושים קניבליזציה בתוך המחנה, רוצים "לשתות" את מצביעי מפלגת העבודה. אם אתם רוצים להקים ממשלה, לכו תחפשו איך להרחיב את הגוש. איך להביא קולות מימין. קצת אחריות גושית לא תזיק.

לא לחינם המגמה הזו של חזרה הביתה למפלגת העבודה, הולכת ותופסת תאוצה בימים האחרונים, ואין לי ספק כי היא תתגבר עוד ועוד לקראת יום הבחירות - כי רק מפלגת עבודה גדולה וחזקה תבטיח שינוי שלטוני, גם במנהיגות וגם בדרך.

ובינתיים נגיד בפשטות:
מי שמצביע למפלגת העבודה בראשות אבי גבאי - יודע בדיוק מה הוא מקבל.
מי שמצביע אמת - מקבל אמת.

שבוע טוב,
חרמוני

#חוזרים_לדרך_חוזרים_לעבודה

===

מעמוד הפייסבוק של ערן חרמוני

"במרכזה של ההיסטוריה העברית עומד דבר הגשמת הציונות במלוא היקפה ותוכנה... במרכזה של ההיסטוריה האנושית עומד דבר הגשמת הסוציאליזם במלוא היקפו ותוכנו"
ברל כצנלסון, הצעה לפרוגרמה למפא"י 1928

מאז 2004

כבר מעל 18 שנה, הבמה-הרעיונית היא כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.

הרשמה לעדכונים

יצחק רבין

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי