בקשה למניעת הצבעות בוועידה ה-10 ב-31.7 לשריונים ואיחוד עם גשר

Thank you for rating this article.

המבקשות: גב' מיכל בירן, גב' אמילי מואטי

בקשה להצטרף כמשיבה לעתירהבקשה להצטרף כמשיבה לעתירהובקשה - דחופה ובהולה - לצו מניעה קבוע המופנה

המבקשות להצטרף מתכבדות לעתור לבית המשפט הנכבד בבקשה דחופה זו למתן צווי מניעה דחופים מכוח פקודת בזיון בית המשפט, שימנעו מהעותר 1 להפר את פסק הדין שניתן בעתירה על יסוד הסכמתו שלו, ואשר במסגרתם:

1. יאסר על העותר 1, או כל גורם אחר, להביא להצבעה בועידת המפלגה החלטה בדבר שינוי סדר רשימת המתמודדים מטעם המפלגה בבחירות לכנסת ה-22.

2. יאסר על העותר 1, או כל גורם אחר, להביא להצבעה בועידת המפלגה החלטה בדבר הגדלת מספר השיריונים הנתונים ליו"ר (בין אם לצורך ריצה משותפת עם מפלגות אחרות, ובין אם לכל צורך אחר).

זאת, על רקע החלטת הנהלת המפלגה מאמש, במסגרת נקבע שיובעו לאישור הועידה שלושה שינויים: ברשימת מועמדי המפלגה לכנסת ה-22.

...

כך שבסה"כ מדובר על התערבות בהיקף 9 מועמדים "מוצנחים" מתוך 20 המקומות הראשונים, ודחיקה של המועמדים ברשימה ב-5 עד 12 מקומות לאחור (כתלות במיקומם המקורי).

...

לגרסה מלאה והורדה כקובץ PDF pdf לחצו.

"העבודה הראשונה העומדת עתה לפני האנושות היא עבודה של חינוך עצמי. חינוך מתוך עצם החיים מתוך עצם עבודת החיים חינוך בחיים של יצירה על ידי חיים של יצירה .... יסוד החינוך הזה איננו הכרת הזכות כי אם הכרת האחריות ... האחריות והיצירה הן מותר האדמה מיתר בעלי החיים. ליצור ודע רק האדם ורק האדם יודע את טעם היצירה את שמחת היצירה ואת אורה העליון. וכן רק האדם המכיר והמשיג את איחודו המוחלט עם החיים והעולם מכיר ומשיג את אחריותו לכל החיים והעולם ... עצם רגש האחריות ... מעמידה את החיים האנושיים על יסוד של יצירה ושל חירות עליונה"
א.ד. גורדון, האדם והטבע עמוד 313-314

מאז 2004

כבר מעל 17 שנה, הבמה-הרעיונית היא כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.

הרשמה לעדכונים

יצחק רבין 1922-1995

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי