מהפך בשביל ישראל - סיום פעילות

Thank you for rating this article.

לחברי החוג שלום,

לפני שנתיים הקמנו את חוג "מהפך בשביל ישראל" במפלגת העבודה, במטרה ליצור מהפך ולהחליף את הממשלה הימנית, המסוכנת לעתיד מדינת ישראל.

מהפך בשביל ישראל

חרשנו את הארץ לאורכה ולרוחבה בחוגי בית, פעלנו להביא מתפקדים חדשים למפלגת העבודה, פרסמנו מודעות תמיכה וערכנו מסיבות עיתונאים לתמיכה במפלגה, צירפנו חברים לוועידת המפלגה, פעלנו ככל יכולתנו מאחורי הקלעים במטרה ליצור חיבורים פנימיים ולבחור בפריימריז מועמדים שמחוייבים לחיבורים כאלו, והתנדבנו בתקופת הבחירות לשכנע מצביעים להצביע למפלגת העבודה.
לצערנו, מפלגת העבודה לא הצליחה לחולל את השינוי שקיווינו לו, וכפי שהדברים נראים עכשיו – זה גם לא יקרה בעתיד הקרוב. לאור זאת, החלטנו לסיים את פעילותו של חוג "מהפך בשביל ישראל" במפלגת העבודה.
במהלך פעילות החוג פגשנו אנשים איכפתניקים, מחוייבים וערכיים, שעתידה של מדינת ישראל חשוב להם, וזו ההזדמנות להודות לכ- 0011 מתפקדי החוג, למאות שהצטרפו כצירים לוועידת המפלגה, ולעשרות החברים שהתנדבו ופעלו בדרכים שונות לקידום המפלגה וליצירת השינוי. גם אם לא הצלחנו להשיג את המטרה – לפחות נדע שניסינו.
היו שלום!

"העבודה הראשונה העומדת עתה לפני האנושות היא עבודה של חינוך עצמי חינוך מתוך עצם החיים מתוך עצם עבודת החיים חינוך בחיים של יצירה על ידי חיים של יצירה .... יסוד החינוך הזה איננו הכרת הזכות כי אם הכרת האחריות ... האחריות והיצירה הן מותר האדמה מיתר בעלי החיים. ליצור ודע רק האדם ורק האדם יודע את טעם היצירה את שמחת היצירה ואת אורה העליון. וכן רק האדם המכיר והמשיג את איחודו המוחלט עם החיים והעולם מכיר ומשיג את אחריותו לכל החיים והעולם ... עצם רגש האחריות ... מעמידה את החיים האנושיים על יסוד של יצירה ושל חירות עליונה"
א.ד. גורדון, האדם והטבע עמוד 313-314

הרשמה לעדכונים

מאז 2004

כבר מעל 19 שנה, הבמה-הרעיונית היא כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.
יצחק רבין - ידיעות אחרונות

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי