ה-15 ביולי מעניין את הציבור לא הסיפוח

Thank you for rating this article.

1 ביולי? את הציבור מעניין ה15 ביולי, מועד תשלומי מס הכנסה ומע"מ.

אוטוטו ה-1 ביולי מסתיים ואין סיפוח, מה שיש זה מאות אלפי ישראלים שעתידם הכלכלי לוט בערפל.
האנרגיה המושקעת בנושא הסיפוח צריכה להיות מנותבת כולה לדאגה לאותם המובטלים והעצמאים הקורסים מהמשבר הכלכלי בעקבות מגפת הקורונה.

עמיר פרץאיננו מקלים ראש בנושא הסיפוח החד צדדי שמנסים לקדם, לכן קיימנו היום כנס זום בהשתתפות מאות פעילי מפלגת העבודה שיזם מזכ״ל המפלגה ערן חרמוני, בכנס הציגו סקירה מקצועית האלוף במיל’ עמוס ידלין והקונסול הכללי בניו יורק לשעבר אלון פנקס.

צעדים חד צדדים הם רעים לביטחון ולכלכלת ישראל, גם ראש הממשלה מבין זאת, ואנו חברי מפלגת העבודה בממשלה נהיה הסמן השפוי שיאבק בצעדים אלו מתוך הממשלה, שם השפעתנו רבה יותר מאשר באופוזיציה שבתוכה ישנם גורמים הדוחפים לסיפוח.

הדבר העומד לנגד עינינו כעת הוא הישראלים שנמצאים בסכנה כלכלית ממשית, סגירת המשק תביא להשלכות קשות ובלתי הפיכות, הציבור יתקשה להענות לדרישה כזו אם לא יהיה בצידה גיבוי כלכלי אמיתי של הממשלה לציבור, לכן הגישה הנכונה היא יישום המודל הגרמני והצעד החשוב של הנהגת דמי אבטלה לעצמאים. הן המעסיקים והן העובדים חייבים לחוש שמקומות העבודה שלהם ופרנסתם מובטחים במקרה של החמרת הצעדים במאבק בקורונה.

שמירה על ביטחון ישראל וביטחונם הכלכלי של אזרחי ישראל מנחה אותי ואני פועל ואמשיך לפעול לחזקם.

===

מעמוד הפייסבוק של השר עמיר פרץ

הרשמה לעדכונים

"העבודה הראשונה העומדת עתה לפני האנושות היא עבודה של חינוך עצמי. חינוך מתוך עצם החיים מתוך עצם עבודת החיים חינוך בחיים של יצירה על ידי חיים של יצירה .... יסוד החינוך הזה איננו הכרת הזכות כי אם הכרת האחריות ... האחריות והיצירה הן מותר האדמה מיתר בעלי החיים. ליצור ודע רק האדם ורק האדם יודע את טעם היצירה את שמחת היצירה ואת אורה העליון. וכן רק האדם המכיר והמשיג את איחודו המוחלט עם החיים והעולם מכיר ומשיג את אחריותו לכל החיים והעולם ... עצם רגש האחריות ... מעמידה את החיים האנושיים על יסוד של יצירה ושל חירות עליונה."
א.ד. גורדון, האדם והטבע עמוד 313-314

מאז 2004

כבר מעל 15 שנה, הבמה-הרעיונית היא כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.

יצחק רבין - לא נשכח

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי