העבודה תומכת בהגבלות קורונה אך רק עם פיצוי מתאים

Thank you for rating this article.

עמדת מפלגת העבודה ברורה:
"לא נתמוך בהגבלות ללא פיצויים ... אין ויכוח שצריך להטיל הגבלות על מנת לעכב ולבלום את התחלואה ... אם סוגרים, מפצים. פשוט".

יו"ר המפלגה מרב מיכאלי: "לא נתמוך בהגבלות בלי מנגנון פיצוי ידוע מראש, ככה פשוט. זו האחריות שלנו כמדינה לדאוג למגר את התחלואה במקסימום, ולנקוט גם בצעדים לא נעימים למען המטרה החשובה הזאת, אבל זו גם האחריות שלנו לפצות בכל מקום בו הצעדים גורמים לפגיעה. בתעופה, בתיירות, בעסקים הקטנים ובגדולים,בעובדות ובעובדים. מפלגת העבודה לא תתמוך בהגבלות ללא מערך פיצויים הולם בצידן. זו הדרך שלנו ונדאג להביא אותה גם לממשלה" (טוויטר, 21.12.21).

מזכ"ל העבודה, ערן חרמוני: "אם סוגרים, מפצים. פשוט" (טוויטר 21.12.21).

יו"ר הסיעה בכנסת רם שפע: "אנחנו במפלגת העבודה, מסכימים/ות שאין ויכוח על כך שצריך להטיל הגבלות על מנת לעכב את התחלואה ולבלום אותה ככל הניתן, ובמקביל– אני, חברי וחברותי למפלגה, נדרוש שכל ענף שייפגע מההגבלות, יזכה במהירות האפשרית לתמיכה ופיצויים" (טוויטר, 21.12.21)!

שר התפוצות נחמן שי: "נדרוש פיצוי ראוי! הגל הנוכחי כבר בעיצומו, ואנו נדרש להגבלות מחמירות. עם זאת, לא נסכים לפגיעה בבעלי העסקים הקטנים, מורי הדרך או כל ענף אחר ללא מנגנון פיצוי. אנחנו נלחם בשבילכם ובשבילכן, ובינתיים-לכו להתחסן" (טוויטר, 21.12.21).

"גוש אמונים היא סרטן לרקמה הדמוקרטית של מדינת ישראל. תופעה של גוף שלוקח את החוק לידיים. מעטים המקרים בתולדות היהדות, שחבורה פרועה שכזאת נוטלת לעצמה מנדט בשם שמים, ופורצת אל הרחובות בגסות רוח להטיל אימה וטרור. התביישתי שאנחנו יכולים להידרדר לשפל כזה"
יצחק רבין, פנקס שירות, 1976

הרשמה לעדכונים

מאז 2004

כבר 20 שנה, הבמה הרעיונית היא כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.

מצב מפקד

חברי.ות מפלגה פעילים: כ-48,288
לנתונים המלאים | התפקדות

העבודה בסקרים

נכון לתאריך 10.6.24, העבודה-מרצ עם 9 מנדטים, בראשות יאיר גולן
למעקב סקרים

יצחק רבין - 2015

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי