בקשה להמציא באופן מידי תקנון לבחירות לפריימריז לרשימה לכנסת ה-25

Thank you for rating this article.

לכבוד
יו"ר המוסד לבירור עתירות – עו"ד גד כרמי; היועץ המשפטי ליו"ר המפלגה (בלבד) –עו"ד עמרי שגב; יו"ר המוסד לביקורת המפלגה - מר רועי סגמן
באמצעות אימיילים: עתירות, היועץ המשפטי והמוסד לביקורת. ‏10/07/2022

הנדון: בקשה להמציא באופן מידי תקנון לבחירות לפריימריז לרשימה לכנסת ה-25, בטרם יבוצעו ההצבעות המתוכננות לתאריך 12-7-2022

כמקובל וכנהוג באופן מקצועי וראוי למפלגה דמוקרטית בישראל.

נכבדים שומרי הסף של מפלגת העבודה- כולם ביחד וכל אחד לחוד, שלום.

1 - אני מבקש להמציא לחברי המפלגה -צירי הוועידה את התקנון לבחירות לפריימריז לרשימה לכנסת המתוכננים רק בתאריך ה-9-8-22. כמקובל וכנהוג באופן מקצועי ראוי והולם למפלגה דמוקרטית בישראל, בטרם יתייצבו אלפי צירי הוועידה להצבעה טלפונית, וללא ידיעה של ממש על מה בדיוק הולכים להצביע?

2 - סבור אני, כי הצגת התקנון בטרם ההצבעות לבחירות שאמורות להתקיים רק בעוד כ-חודש ימים הינה קריטית וממחויבת על פי החוקה ומשלא בוצעה על פי החוקה ו, יש לדחות את קיום ההצבעות בוועידה (המאולצת הזו שתכנונה לוקה בחסר), ו/או לחלופין להציג תקנון כמתחייב בחוקת המפלגה תוך ועד - 24 השעות הקרובות ולא יאוחר מהשעה 10.00 בבוקר יום שני ה-11-7-2022.

3 - אשמח להיווכח שכך ייעשה ,דבר שימנע ממני לנקוט בהליכי המרצת-פתיחה להוצאת צו מניעה לקיום הוועידה הקרובה.

בברכה
נגר עזי
מזכיר סניף גילה, מפלגת העבודה.
מועמד לכנסת (לשעבר)

"העבודה הראשונה העומדת עתה לפני האנושות היא עבודה של חינוך עצמי. חינוך מתוך עצם החיים מתוך עצם עבודת החיים חינוך בחיים של יצירה על ידי חיים של יצירה .... יסוד החינוך הזה איננו הכרת הזכות כי אם הכרת האחריות ... האחריות והיצירה הן מותר האדמה מיתר בעלי החיים. ליצור ודע רק האדם ורק האדם יודע את טעם היצירה את שמחת היצירה ואת אורה העליון. וכן רק האדם המכיר והמשיג את איחודו המוחלט עם החיים והעולם מכיר ומשיג את אחריותו לכל החיים והעולם ... עצם רגש האחריות ... מעמידה את החיים האנושיים על יסוד של יצירה ושל חירות עליונה"
א.ד. גורדון, האדם והטבע עמוד 313-314

מאז 2004

כבר מעל 18 שנה, הבמה-הרעיונית היא כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.

הרשמה לעדכונים

יצחק רבין - 4111995

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי