אחד במאי יום המוקדש לחיים עצמם

Thank you for rating this article.

אחד במאי - יום הפועלים מחר ואני אהיה במספר אירועים חשובים.

מחר מציינים את האחד במאי שעבורי זה יום שמוקדש לחיים עצמם. יום שמציין יותר מתמיד סולידריות, ואחווה. גם בכנסת הנוכחית, ותמיד, אמשיך לייצג את המאבק הסוציאל דמוקרטי על זכויות העובדים ומדינת רווחה.

בבוקר אשתתף בכנס של פורום ארלוזרוב על מצבם של הצעירים בשוק העבודה בצל המשברים שכולנו חווים.
אחר הצהריים אגיע לכנס של ההסתדרות - בונים מחדש את מדינת הרווחה אחרי השבעה באוקטובר. אשתתף בפאנל "מה עושים עכשיו?" ביחד עם חבריי ושותפיי לדרך איתמר אביטן, ליאור שמחה ופרופסור דני גוטווין. לפרטים והרשמה: https://mayfirst.me
בערב אגיע לחיפה אהובתי לכנס של עומדים ביחד - "המהפכה לא תחכה - תפקיד הסוציאליסטים בזמן מלחמה". להרשמה: https://forms.gle/7LM84mE34otGXCcf7…
יום למחרת אשתתף בכנס השנתי הגדול של האחד במאי של קרן ברל כצנלסון - זמן להכרעות. אשתתף במושב מליאת הצהריים, בוא אנסה לענות על השאלה "איך נעבור מהפקרה להשקעה?" לפרטים והרשמה:

בשמונה באוקטובר, ראינו את תוצאות ההזנחה, הייבוש וההרקבה של המערכות החברתיות. המדינה לא תפקדה ומזלנו שהישראלים נעמדו בסולידריות למען זולתם. חייבים להתפקח מהקונספציה של פירוק המערכות החברתיות והסרת אחריות המדינה מאזרחיה. התקופה הקשה הזו הוכיחה לכולנו - לישראל אין את הפריבילגיה לא להיות מדינת רווחה!

"דור מחדש ויוצר איננו זורק אל גל האשפה את ירושת הדורות. הוא בוחן ובודק, מרחיק ומקרב ויש שהוא נאחז במסורת הקיימת ומוסיף עליה"
ברל כצנלסון, מקורות לא אכזב - דבר 1934

הרשמה לעדכונים

מאז 2004

כבר 20 שנה, הבמה הרעיונית היא כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.

מצב מפקד

חברי.ות מפלגה פעילים: כ-48,224
לנתונים המלאים | התפקדות

העבודה בסקרים

נכון לתאריך 24.5.24, מרצ 4 והעבודה 4 מנדטים (העבודה-מרצ עם 8 מנדטים, בראשות יאיר גולן).
למעקב סקרים

יצחק רבין - 2015

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי