מה שאני מבקש כ"מצע" למדינה ייתכן רק בבמפלגת "העבודה".

Thank you for rating this article.

מה שאני מבקש כ"מצע" המדינה, ייתכן רק במפלגת "העבודה".

וכבר אמרתי שגם אם הפרטה היא לפעמים טובה מה שקורה היום זו אוליגרכיה בה אצולה מארגנת לעצמה ככל האפשר יותר נכסים בלי שום קשר לטובת הציבור,-

וזה צריך להתהפך,- נכסי הציבור צריכים להתנהל רק לתועלת כלל הציבור ועל ידי שכירי הציבור,- שיתוגמלו בעוד 50 אחוז שכר אם יהיו מצויינים ויעופו קיבינימאט אם לאו,- רק לתועלת כלל הציבור, ובבעלות הציבור,-

ובקטע המדיני אני בעד שתי מדינות לשני עמים,-

באמת שתי מדינות לשני עמים,-

כאשר בניגוד ל"שונאי הערבים" אני מצהיר כי כדי שמדינתי תהיה לנצח בשלטון הלאום שלי, אני מוותר על חלקי ארץ שהם בבעלותי היום והיו בבעלותי גם בימי התנ"ך.

זה,- ומלחמת חורמה כולל ענישה דרקונית בפשע ובשחיתות,- אלה הם ה"מצע" שלי.

ואין מפלגה חוץ מ"העבודה" שיש בה יסוד להוביל מצע כזה,

ןהעובדה שהיום איננה מאמצת אותו,- לפחות לא בפה מלא,- היא מצב שיש לשנות.

אני נשאר במפלגת העבודה, ואתמוך בכל מאודי במי שיאמץ את המצע הזה, ואני אשתכנע שהוא גם מתכוון וגם מסוגל לבצע,-( "האמור בלשון זכר מתייחס גם לנקבה". ) אני נשאר במפלגת "העבודה", ואתמוך בכל מאודי במי שיאמץ את המצע הזה, ואני אשתכנע שהוא גם מתכוון וגם מסוגל לבצע.

אין, ולא יכולה להיות לי מפלגה אחרת. וכאשר זה יהיה, בפה מלא, המצע שלה, ואנשים ישתכנעו כי אכן הנהגתה מתכוונת ומסוגלת לבצעו, לאחר הבחירות תגלה מפלגת העבודה, ולא בתדהמה, כי היא לא שישה מנדטים, אלא שישים.

מפלגה שרוצה להתמודד על השלטון לא יכולה להיות מפלגה לא דמוקרטית. ההיסטוריה לא משקרת. מעולם לא כבשה רשימה פרטית, של איש כזו או אחר, את השלטון בישראל.
מרב מיכאלי, 24.1.2021

הרשמה לעדכונים

מאז 2004

כבר מעל 19 שנה, הבמה-הרעיונית היא כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.
יצחק רבין

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי