בוגדים בערכי העבודה - עד לאיפה עוד אפשר לרדת?

Thank you for rating this article.

תקציב המדינה הוא תקציב שמנוגד לחלוטין לאג'נדה החברתית של מפלגת העבודה! התקציב פוגע בחינוך, פוגע בחלשים, מצ'פר את החרדים על כך שהם לא עצלנים, מקדם הפרטה קיצונית במשק, ובעיקר מקצץ מכל תקציבי הרווחה.

הרצוג, דניאל בן סימון, עינת וילף, שמחון, מתן וילנאי, מג'דלה וברק הצביעו בעד התקציב, ובכך בגדו בדרך של בוחריהם!! שלי יחימוביץ, אמיר פרץ, ברוורמן, בן אליעזר, אורית נוקד, ואיתן כבל, בחרו לנקוט במדיניות הבריחה של ברק, וכמו שפנים לא באו להצבעה.

אנשים כמו הרצוג, ברוורמן, וילף, ואחרים שהביעו את ההתנגדות שלהם לתקציב, שמעודד את הבורות והעצלנות של החרדים, פוגע בחלשים ומוביל להפרטה מטורפת, הבטיחו לא לתמוך בתקציב ופעלו בניגוד להבטחתם! איפה המפלגה? זאת הדרך שבה היא רוצה להשתקם? בושה!

זאת הסיבה שאנשים רבים כמוני נוטשים לקדימה. 

מפלגת העבודה בפירפוריה האחרונים, עד לאיזה רמה של בושה המפלגה המפוארת עוד יכולה לרדת??

לכתבה בנושא:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3975011,00.html

"העבודה הראשונה העומדת עתה לפני האנושות היא עבודה של חינוך עצמי חינוך מתוך עצם החיים מתוך עצם עבודת החיים חינוך בחיים של יצירה על ידי חיים של יצירה .... יסוד החינוך הזה איננו הכרת הזכות כי אם הכרת האחריות ... האחריות והיצירה הן מותר האדמה מיתר בעלי החיים. ליצור ודע רק האדם ורק האדם יודע את טעם היצירה את שמחת היצירה ואת אורה העליון. וכן רק האדם המכיר והמשיג את איחודו המוחלט עם החיים והעולם מכיר ומשיג את אחריותו לכל החיים והעולם ... עצם רגש האחריות ... מעמידה את החיים האנושיים על יסוד של יצירה ושל חירות עליונה"
א.ד. גורדון, האדם והטבע עמוד 313-314

הרשמה לעדכונים

מאז 2004

כבר מעל 19 שנה, הבמה-הרעיונית היא כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.
יצחק רבין

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי