להכיר במדינה פלסטינאית עכשיו -כי היא קימת

Thank you for rating this article.

נכיר במדינה פלסטינאית ונגנוב להם את ההצגה. הרי בעצם מאז הסכמי אוסלו יש מדינה פלסטינאית! דה פקטו !

יש להם: נשיא , ראש ממשלה, ממשלה, פרלמנט, תקציב, שרותי ביטחון כולל משטרה חמושה במשוריינים - זה בהחלט יכול להיחשב לצבא  אז מה הם בוכים נכון אין גבולות מוסכמים כאן דרוש מסע ומתן! ישראל שהותקפה ב-1967 וניצחה שינתה את קווי שביתת הנשק מ-1948  שהיו עד ה5 ביוני 1967 הערבים סרבו בכול תקף להכיר  בהם ובישראל בקיומה ובריבונותה ולכן הם היו רק קווי שביתת נשק ולא גבולות  של קבע!  זכותנו לספח את השכונות העבריות של ירושלים, כולל גושי ההתיישבות  ובנדיבותינו הרבה אנו מוכנים לתת להם שטח חליפי  כול שהוא שעליו אפשר לדבר כאשר הם יוכיחו שהם מדינה דמוקרטית שוחרת שלום

ישראל שהסכימה לועדת פיל לתוכנית החלוקה של האו"ם , למטווה קלינטון , ונתנה פלשתינאים, פרט לזכות השיבה כמעט כול מה  שהם ביקשו  בהצעות ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט ושרת החוט לשעבר ציפי לבני. ישראל איננה חייבת להם דבר בואו נכיר בהם בתנאים שלנו.   בקווי הגדר  ונדגיש כי נסכים לדבר על תמורה לשטחים שנספח אם וכאשר הם יהיו רציניים. לדעתי אפשר לעשות זאת כבר היום מעל כול במה. קדימה למעשה. לעם ישראל יש מדינה קטטונת פיצפונת , בקושי רואים אותה באטלס , שהוא נאבק עליה כבר למעלה  4000 שנה  ומגיע לנו ,לעם ישראל  לחיות את חייו בשקט בשלום ובשלווה. הבעיה של הפלסטינאים שיותר ממה שהם רוצים לעשות למען עצמם הם רוצים להזיק לנו לישראל. וכמובן  לא מחמיצים אף הזדמנות להחמיץ!

"העבודה הראשונה העומדת עתה לפני האנושות היא עבודה של חינוך עצמי חינוך מתוך עצם החיים מתוך עצם עבודת החיים חינוך בחיים של יצירה על ידי חיים של יצירה .... יסוד החינוך הזה איננו הכרת הזכות כי אם הכרת האחריות ... האחריות והיצירה הן מותר האדמה מיתר בעלי החיים. ליצור ודע רק האדם ורק האדם יודע את טעם היצירה את שמחת היצירה ואת אורה העליון. וכן רק האדם המכיר והמשיג את איחודו המוחלט עם החיים והעולם מכיר ומשיג את אחריותו לכל החיים והעולם ... עצם רגש האחריות ... מעמידה את החיים האנושיים על יסוד של יצירה ושל חירות עליונה"
א.ד. גורדון, האדם והטבע עמוד 313-314

מאז 2004

כבר מעל 18 שנה, הבמה-הרעיונית היא כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.

הרשמה לעדכונים

יצחק רבין 1922-1995

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי