סקר הפריימריז הגדול

להצבעה

מי יהיה יו״ר העבודה?

הצביעו | השפיעו

שתיקת הכבשים - 2

Thank you for rating this article.

שוב‚ כמו בסרט אימה דל-תקציב‚ נקלעת הגיבורה (מפלגת-העבודה) לסמטה חשוכה. הקהל ביציע כבר יודע את הסוף‚ צורח במלוא גרונו אזהרה לדמות שעל המסך. אבל‚ הבמאי וצוות הכותבים כאילו מתעלמים וממשיכים לכוון אותה לעבר הסכנה הממתינה לה מעבר לפינה!

שוב‚ מי שאמור להנהיג את מפלגת העבודה‚ מי שאמור להוות אלטרנטיבה שלטונית צעירה‚ רעננה‚ מתחדשת ומאתגרת‚ מי שאמור להוביל את ציבור הבוחרים והתומכים - משתפן‚ מתקפל ונותן למפלגת העבודה לגסוס.

שוב‚ כמו בשתיקת הכבשים הראשונה‚ חברי הכנסת קולם אינו נשמע מול הניסיון להארכת כהונתו של היושב-ראש המכהן שמעון פרס. פעם זה היה מצחיק‚ אח"כ עצוב ועכשיו מעורר בחילה!

שוב‚ הם מפחדים -

שמועמד צעיר ונמרץ יתפוס את מקומו?

ששיקום המפלגה יצליח ואולי אף יגדל כוחה בכנסת?

שבעוד ארבע שנים הם כבר לא יהיו דור העתיד?

שבבחירות הבאות לתפקיד יושב-הראש כבר לא יספרו אותם?!

שוב‚ אהוד-ברק מוצג כחוזר בקטן (הארץ‚ 2.9.05) בחבירה לפרס בניסיון נואש לשמר את סיכויו בסיבוב הבא על ידי הכשלתם של מתן וילנאי ועמיר פרץ! אולם‚ כמוהו כל הצבועים החגים מסביב לגוויה בשתיקה רועמת - אם הם שרים בכירים מטעם המפלגה שקולם נשמע בכל נושא פרט לזה‚ או אם הם חברי כנסת מהספסלים האחוריים! כולם כאחד‚ פועלים לחסימה דור ההמשך כדי לשמר עצמם כדור הביניים הנצחי!

שוב‚ הבמה-הרעיונית קוראת ליישום מיידי של מסמך קריאה לפעולה ולחתירה בלתי-מתפשרת לחידוש שורות הנהגת המפלגה והצגתה כחלופה אמיתית לשלטון מושחת!

לכן‚ אל תתנו לאותם כבשים-תמימות לכפות הרס וחורבן בתרגילים פוליטיים ונעיצת סכין בגב החברים! לא מוותרים על קיום בחירות לתפקיד יושב-הראש והצביעו רק למועמדים שטרם מילאו את התפקיד ולא נכשלו בו כשלון חרוץ. הצביעו רק למועמדים שבחירתם עלול להביא לפריחת המפלגה‚ לביסוס מעמדם כמנהיגים ראויים ואלי אף כמועמדים ריאליים לתפקיד ראש-הממשלה!!!

 

הצביעו מתן-וילנאי‚ הצביעו עמיר פרץ

"העבודה. מפלגה ציונית, סוציאל דמוקרטית, בית מוגדר וברור מאז 1968"
אפרת רייטן, טוויטר 11.7.22

הרשמה לעדכונים

סקר הפריימריז 2024

להצבעה

הסקר הגדול של המתמודדים ליו״ר

הצביעו | השפיעו

מאז 2004

כבר 20 שנה, הבמה הרעיונית היא כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.

מצב מפקד

חברי.ות מפלגה פעילים: כ-42,576
לנתונים המלאים | התפקדות

העבודה בסקרים

נכון לתאריך 19.5.24, העבודה-מרצ עם 8 מנדטים (בראשות יאיר גולן), מרצ 4 והעבודה 0 מנדטים.
למעקב סקרים

יצחק רבין - 4111995

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי