יו"ר ועדת חוקה וחברת הנהלה שולי אשבול פורשת

Thank you for rating this article.

עו"ד שולי אשבול - יו"ר ועדת חוקה מודיעה על פרישה מיידית מתפקידה וכן חברותה בהנהלת המפלגה וכהונתה כראש הועדה לרה-ארגון המפלגה.

שלי אשבול

לכבוד ח"כ מרב מיכאלי יו"ר המפלגה, חברי הכנסת, חברי הנהלת המפלגה, חברי ועדת חוקה, עו"ד עמרי שגב היועץ המשפטי למפלגה

מכובדי,

הנדון: הודעה על סיום כהונתי כיו"ר ועדת החוקה

הנני להודיע על סיום כהונתי כיו"ר ועדת החוקה של מפלגת העבודה החל מהיום, וכנגזרת מכך גם על סיום חברותי בהנהלת המפלגה וסיום כהונתי בראשות הועדה לרה-ארגון המפלגה.

אני חברת מפלגה מזה למעלה משלושה עשורים והמפלגה הייתה לי כבית וכמשפחה.

אני מודה לכולם על הזכות הגדולה שהייתה לי, לכהן בתפקידים רבים ושונים במפלגה: כמזכירת הסניף בזכרון יעקב במשך כעשור, כחברת ועידה, חברת מרכז, חברת לשכה, חברה במוסדות השיפוטיים, יועצת משפטית לסיעה בכנסת, יועצת משפטית למפלגה, ובשנים האחרונות כיו"ר ועדת החוקה, חברת הנהלה ויו"ר הועדה לרה-ארגון המפלגה (רשימה חלקית של התפקידים בהם כיהנתי במפלגה).

זו היתה תקופת חיים מרתקת ורבת עשייה ואני מודה לחברי המפלגה לדורותיהם, לראשיה ולחברי הכנסת לאורך כל שנות פעילותי בה.

אני מאחלת לכולנו הצלחה רבה באתגרים שנכונו למפלגה ולמדינת ישראל.

בברכת חברים,
שולי אשבול

"העבודה הראשונה העומדת עתה לפני האנושות היא עבודה של חינוך עצמי חינוך מתוך עצם החיים מתוך עצם עבודת החיים חינוך בחיים של יצירה על ידי חיים של יצירה .... יסוד החינוך הזה איננו הכרת הזכות כי אם הכרת האחריות ... האחריות והיצירה הן מותר האדמה מיתר בעלי החיים. ליצור ודע רק האדם ורק האדם יודע את טעם היצירה את שמחת היצירה ואת אורה העליון. וכן רק האדם המכיר והמשיג את איחודו המוחלט עם החיים והעולם מכיר ומשיג את אחריותו לכל החיים והעולם ... עצם רגש האחריות ... מעמידה את החיים האנושיים על יסוד של יצירה ושל חירות עליונה"
א.ד. גורדון, האדם והטבע עמוד 313-314

הרשמה לעדכונים

מאז 2004

כבר מעל 19 שנה, הבמה-הרעיונית היא כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.
יצחק רבין 2016 - נלחמים בהסתה

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי