שאדי קבלאן מתמודד לרשימת העבודה לכנסת ה21

Thank you for rating this article.

שלום חברים, אני שאדי קבלאן, דרוזי ישראלי בן 35, תושב בית ג'ן.
שאדי קבלאןהחלטתי להתמודד בפריימריס של מפלגת העבודה ואני צריך אתכם איתי, כדי לבנות ביחד ברית חיים אמיתית ולהיאבק למען העתיד של העדה, העתיד של הצעירים שלנו, של הנשים והבנות שלנו.
אנחנו, צעירי העדה הדרוזית, לא מחפשים "כבוד". אנחנו עייפים מהבטחות... וצמאים לשינוי.

גדלתי במפלגת העבודה וכבר בגיל 17 ידעתי שזה המקום הטבעי שלי. 
מפלגת העבודה היא הבית האידיאולוגי והערכי - של חיים משותפים, של כלכלה שדואגת לרעבים ולא רק לשבעים, של שיוויון לכולם, שיוויון אמיתי בין כל העדות, הדתות והמינים
הגיע הזמן לשינוי אמיתי.

הבעיות של העדה יפתרו רק אם נחליט לבחור נציג שלא מפחד לפעול למען שותפות ולא רק כנציגות. הבעיות לא יפתרו אם השירות הציבורי ימשיך להיות מועדון סגור - הגיע הזמן של הדור הצעיר לקחת חלק ולהוביל.

הממשלה שלנו רגילה להסית ולפלג בין הקבוצות השונות בחברה הישראלית, לעמוד מולנו הדרוזים להבטיח הבטחות אבל שוכחים ומתחמקים מלקיים. אני צריך אתכם כדי לשים לזה סוף.

ההחלטה להתמודד לא קלה. יש לה השלכות כלכליות, משפחתיות ואישיות, החלטות מורכבות ביותר.
דווקא עכשיו, כשהמצב המפלגתי הוא לא פשוט, אני לא יכול יותר לשבת בצד ולשתוק. רק דרך ההנהגה הלאומית נעשה שינוי בסדרי העדיפויות במדינה.

החלטתי להתמודד בפריימריז הקרובים שיתקיימו ב-11.2.19 ואני צריך אתכם איתי, להתנדב ולהיות חלק מהמסע והשינוי.

הגיע הזמן למנהיגות מהשטח, מנהיגות שבונה חיים משותפים.

===

מעמוד הפייסבוק של שאדי קבלאן

"העבודה. מפלגה ציונית, סוציאל דמוקרטית, בית מוגדר וברור מאז 1968"
אפרת רייטן, טוויטר 11.7.22

הרשמה לעדכונים

מאז 2004

כבר מעל 19 שנה, הבמה-הרעיונית היא כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.
יצחק רבין

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי