שאדי קבלאן מתמודד לרשימת העבודה לכנסת ה21

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

שלום חברים, אני שאדי קבלאן, דרוזי ישראלי בן 35, תושב בית ג'ן.
שאדי קבלאןהחלטתי להתמודד בפריימריס של מפלגת העבודה ואני צריך אתכם איתי, כדי לבנות ביחד ברית חיים אמיתית ולהיאבק למען העתיד של העדה, העתיד של הצעירים שלנו, של הנשים והבנות שלנו.
אנחנו, צעירי העדה הדרוזית, לא מחפשים "כבוד". אנחנו עייפים מהבטחות... וצמאים לשינוי.

גדלתי במפלגת העבודה וכבר בגיל 17 ידעתי שזה המקום הטבעי שלי. 
מפלגת העבודה היא הבית האידיאולוגי והערכי - של חיים משותפים, של כלכלה שדואגת לרעבים ולא רק לשבעים, של שיוויון לכולם, שיוויון אמיתי בין כל העדות, הדתות והמינים
הגיע הזמן לשינוי אמיתי.הבעיות של העדה יפתרו רק אם נחליט לבחור נציג שלא מפחד לפעול למען שותפות ולא רק כנציגות. הבעיות לא יפתרו אם השירות הציבורי ימשיך להיות מועדון סגור - הגיע הזמן של הדור הצעיר לקחת חלק ולהוביל.

הממשלה שלנו רגילה להסית ולפלג בין הקבוצות השונות בחברה הישראלית, לעמוד מולנו הדרוזים להבטיח הבטחות אבל שוכחים ומתחמקים מלקיים. אני צריך אתכם כדי לשים לזה סוף.

ההחלטה להתמודד לא קלה. יש לה השלכות כלכליות, משפחתיות ואישיות, החלטות מורכבות ביותר.
דווקא עכשיו, כשהמצב המפלגתי הוא לא פשוט, אני לא יכול יותר לשבת בצד ולשתוק. רק דרך ההנהגה הלאומית נעשה שינוי בסדרי העדיפויות במדינה.

החלטתי להתמודד בפריימריז הקרובים שיתקיימו ב-11.2.19 ואני צריך אתכם איתי, להתנדב ולהיות חלק מהמסע והשינוי.

הגיע הזמן למנהיגות מהשטח, מנהיגות שבונה חיים משותפים.

===

מעמוד הפייסבוק של שאדי קבלאן

הרשמה לעדכונים

"העבודה הראשונה העומדת עתה לפני האנושות היא עבודה של חינוך עצמי. חינוך מתוך עצם החיים מתוך עצם עבודת החיים חינוך בחיים של יצירה על ידי חיים של יצירה .... יסוד החינוך הזה איננו הכרת הזכות כי אם הכרת האחריות ... האחריות והיצירה הן מותר האדמה מיתר בעלי החיים. ליצור ודע רק האדם ורק האדם יודע את טעם היצירה את שמחת היצירה ואת אורה העליון. וכן רק האדם המכיר והמשיג את איחודו המוחלט עם החיים והעולם מכיר ומשיג את אחריותו לכל החיים והעולם ... עצם רגש האחריות ... מעמידה את החיים האנושיים על יסוד של יצירה ושל חירות עליונה."
א.ד. גורדון, האדם והטבע עמוד 313-314

מאז 2004

כבר מעל 15 שנה, הבמה-הרעיונית היא כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.

יצחק רבין 2016 - תזכור

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי - עמודה ראשית