בחירות לרשימת העבודה לכנסת ה21

הבחירות לרשימת מפלגת העבודה לכנסת העשרים ואחת, יתקיימו ביום ב' בתאריך 11.2.2019 ובאתרי ההצבעה ברחבי הארץ.

* התפרסמו תוצאות הבחירות לרשימות העבודה *

הודעה לבוחר התפרסמה בתאריך 1.2.19 וכן רשימת המועמדים התפרסמה ב17.1.19 ותקנון הבחירות ונהלים פה.

[ההרשמה המוקדמת נועדה לצורך קבלת טיוטת פנקס הבוחרים ובכפוף לאישור ועידת המפלגה (לעיון בתקנון הבחירות, לחצו פה). יש למלא את הטפסים הבאים ולהגישם – יחד עם דמי הרישום – לאגף המפקד והדאטה בין השעות 09 ל-17 ובתיאום מראש: טופס הגשת מועמדות פריימריז 2019 | טופס סודיות].

החלטות בנוגע לשיריונים והבטחות ייצוג ברשימת העבודה - למידע מלא, לחצו פה ולקבוצת הפייסבוק פה.

בקשה לגבאי לשריון מיכל כאישה חרדית

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive

"אנו פונות ומבקשות ממך להיות חלק ממהלך תיקון היסטורי וחברתי ראשון במעלה ולהשתמש בשיריונים שלך להצבתה של מיכל במקום חזק ברשימתך".

לכבוד יו"ר מפלגת העבודה, מר אבי גבאי

מיכל צ'רנוביצקיאנו קבוצה של נשים, פעילות ציבור חרדיות מכל גווני הקשת הפוליטית, פונות אליך היום כציבור שלא זוכה כלל לייצוג בבית הנבחרים להפעיל את כוחך ולהשכיל להבין את ההזדמנות ההיסטורית הניצבת בפניך. יחד איתנו חתומים וחתומות על מכתב זה פעילים ופעילות, יזמים ויזמיות חרדים וכאלה שאינם. המשותף לכולנו הוא הרצון לקדם ייצוג וקול לאוכלוסיית הנשים החרדיות שאינן מיוצגות כיום כלל במוקדי קבלת ההחלטות ברמה המקומית והארצית.

מיכל צ'רנוביצקי, פעילה ותיקה במפלגת העבודה ופעילה חברתית חרדית מוכרת ואהודה, התמודד בפריימריז האחרון וסחפה אחריה כמעט תשעת אלפים קולות, המקום החמישה עשר מבחינת כמות הקולות.

המשך קריאה: בקשה לגבאי לשריון מיכל כאישה חרדית

מסיים את כהונתי בכנסת בתחושה של סיפוק

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive

הפריימריז מאחורינו. מתפקדי מפלגת העבודה, אמרתם את דברכם. המפלגה קיימה מערכת בחירות יפה, מכובדת ויעילה. בחרתם בהחלט במועמדים ראויים למקומות הריאליים ברשימה המפלגה. חלקם הגדול פעל בכנסת היוצאת ועשה עבודה מרשימה, ואילו החדשים שביניהם, אם ישפר מזלם ויכנסו לכנסת הבאה, יהפכו לפרלמנטרים נהדרים. אין ספק, רשימת המועמדים מכבדת את מפלגת העבודה!

yossi yonahלא עלה בידי לרכוש את אמונכם ולזכות במקום ברשימה המבטיח לי המשך כהונה בכנסת. יש סיפור על פוליטיקאי כלשהו שביקש להסביר את כישלונו בבחירות. הוא אמר כי כישלונו נובע מכך שהוא פשוט לא קיבל מספר מספיק של קולות. הסבר מדויק! אבל זה החלק הפשוט של ההסבר.

החלק המשלים, זה שיצריך ניתוח מדוקדק, מורכב יותר. ויש שיאמרו בצדק, שזה כבר לא רלוונטי, ושהשאר זה היסטוריה ...

אני מסיים את כהונתי בכנסת בתחושה של סיפוק. לא אמנה הישגים ולא אציין מאבקים חשובים בהם נטלתי חלק. אומר רק זאת, למרות הצורך, פה ושם, לשאת מנחה לשיקול הפרגמטי – כורח בלתי נמנע בפוליטיקה – נותרתי נאמן לערכים ההומניים והאוניברסליים שעמם נכנסתי לכנסת.

המשך קריאה: מסיים את כהונתי בכנסת בתחושה של סיפוק

אסיר תודה לכולם

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive

חברות וחברים שלי,

labor nachman shai36 שעות לאחר הפריימריז אני מבקש קודם כל ומעל הכל להביע תודה גדולה ל 13,064 חברי מפלגת העבודה שהצביעו עבורי בפריימריז ודירגו אותי בסוף היום במקום ה- 10. בשבילי זו הייתה הצבעת אמון מרגשת שלימדה אותי כי השקעה רצופה ונמשכת אכן משתלמת לבסוף.

עם זאת, לאחר מכן, בהתאם לרשימת השריונים והבטחות הייצוג, שובצתי במקום ה- 24 ברשימה. צריך להיות אופטימי מאוד כדי להניח שהמיקום ריאלי, אבל מי יודע.

בשבועות האחרונים ניהלתי יחד עם חבורה מגוונת ונמרצת את מסע הבחירות שלי. במטה ובשטח פעלו עשרות רבות של חברים וחברות שהאמינו בי ורצו בבחירתי.

אני אסיר תודה לכולם.

המשך קריאה: אסיר תודה לכולם

בהצלחה, מפלגת העבודה

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive

נבחרת מרהיבה. הטובה ביותר במגרש.

moshe mizrahiלא עולה על הדעת שהציבור יוותר עליה. כבוד למפלגה שבחרה במנהיגי מחאת 2011 המוכשרים להפליא. פניה היפות של המנהיגות המתחדשת.

ולכם חברי המפלגה שאפו שבאתם בהמוניכם והפחתם תקווה גדולה. באשר לי תודה אישית למצביעים כולם בכלל ולמצביעים לי בפרט. תודה שכיבדתם אותי בקולכם.

בהצלחה, מפלגת העבודה!

המשך קריאה: בהצלחה, מפלגת העבודה

בשני ייקבע עתיד מפלגת העבודה

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive

stav shaffirבשני הקרוב ייקבע העתיד של מפלגת העבודה. וזה מאבק אמיתי - שאני חייבת לספר לכם, איננו פשוט. אם אחוזי ההצבעה יהיו נמוכים, הסיכויים שלי להיות בכנסת ייפגעו באופן דרמטי.

מי מכם שמאמין בדרך שלי, ששותף למאבק שלנו על עתיד המדינה - אני מבקשת מכם: צאו להצביע בפריימריז, ביום שני הקרוב.

אם אתם לא פקודים למפלגה - שכנעו חברים שכן, שיבואו להצביע.

בואו לעזור לי גם בקלפיות שייפרסו בכל הארץ - זו הדרך היחידה שנוכל לשנות את המצב. זו הדרך לבנות את העתיד של תנועת העבודה, ולהמשיך בעבודה החשובה שהתחלנו. ביחד.

המשך קריאה: בשני ייקבע עתיד מפלגת העבודה

מבקשת את תמיכתכם בפריימריז העבודה

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive

רויטל סוידכבר ארבע שנים, מהרגע הראשון שלי במערכת הפוליטית, אני עומדת בחזית המאבק על שלטון החוק והדמוקרטיה - נלחמת מול פוליטיקאים חסרי מעצורים, שרוצים להכפיף את בית המשפט העליון לאג'נדה פוליטית ימנית קיצונית, ומול ראש ממשלה מושחת, שלא מהסס לרמוס את כל מערכת האכיפה והמשפט כדי לחמוק מכתב אישום קשה. המאבק בעיצומו, רחוק מהכרעה. כדי שאוכל להמשיך בו בכל הכוח, אני זקוקה לכם.

ב 11.2 מתקיימות הבחירות המקדימות, הפריימריז, של מפלגת העבודה ואני מבקשת את התמיכה שלכם.

המשך קריאה: מבקשת את תמיכתכם בפריימריז העבודה

מבקשת תמיכתכם בפרימריז במפלגת העבודה

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive

elham khazenנולדתי בגליל העליון למשפחה נוצריה שחנכה אותי על אהבת האחר והחיים המשותפים.
תמיד הייתי פורצת דרך במישור העסקי והחברתי.

רוצה להרים את הקול של האשה הערביה והקול השפוי של ערביי ישראל.
מאמינה שנשים יכולות לעשות שלום.

מבקשת תמיכתכם בפרימירז במפלגת העבודה.

המשך קריאה: מבקשת תמיכתכם בפרימריז במפלגת העבודה

מבטיח להיאבק עבורכם

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive

שלום לכל חברות וחברי מפלגת העבודה!

itay almog barאני איתי אלמוג-בר, תושב מודיעין נשוי ואב לשני ילדים. גדלתי בירושלים בשכונת קרית יובל, למדתי בתיכון בויאר, שירתתי כקצין בחיל המודיעין. אני אדריכל בוגר בצלאל והקמתי את Archijob הפורטל המוביל בארץ לאדריכלות ועיצוב. אני ממארגני ההפגנות נגד השחיתות השלטונית ובעד חיזוק הדמוקרטיה, במודיעין – אנחנו מפגינים כבר 73 שבועות!
ובנוסף חבר מועצת העיר מודיעין-מכבים-רעות מטעם סיעת מודיעין חופשית!

המשך קריאה: מבטיח להיאבק עבורכם

הם לא יחליטו

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive

מבקש לשתף בדברים שאמרתי בכנס אחדות המפלגה הערב:

עמיר פרץ"הם לא יחליטו!", זועקות המילים מתוך שלטי החוצות של הליכוד.

נכון, ביבי. אתה צודק. לא הם יחליטו.
רק העם יחליט.

אבל לא אתה תכתיב את הנושאים עליהם העם יחליט.

לא העם יחליט על שאלת החקירות. העם צריך להחליט על אובדן הדרך שלך.

לא העם יחליט על שאלת "כן שימוע, לא שימוע".

המשך קריאה: הם לא יחליטו

מבקש שוב את אמונכם בבחירות

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive

מפלגת העבודה וערכיה הם חלק ממי שאני ומסיפור חיי. נולדתי בראש העין של סוף שנות ה-50 לבית דתי שכולו תנועת העבודה. הישוב היה כמעט מראשיתו ובוודאי היום ימני מאוד ומהרגע הראשון בו עמדתי על דעתי למדתי שעל דרכה וערכיה של תנועת העבודה אצטרך להיאבק בכל מקום ובכל זמן וכך עשיתי מאז. כך היה גם בישיבה התיכונית מדרשית נעם בה למדתי וממנה צמחה גוש אמונים, כך בישיבה החרדית בה למדתי לפני גיוסי, כך בשרות הצבאי שלי כצנחן עד לימים אלה ממש, כך כשהייתי שותף להקמת תא הסטודנטים אופק באוניברסיטה העברית וכיו"ר האגודה.

איתן כבלהיתה לי הזכות לעבוד עם ענקים כמו שמעון פרס ויצחק רבין ז"ל, לכהן מטעם המפלגה כח"כ, כמזכ"ל, כשר, כיו"ר סיעה וכיו"ר ועדת כלכלה. ראיתי את המפלגה בימיה הגדולים, וראיתי אותה ברגעי שפל, אבל בשום מצב לא עזבתי אותה ולו ליום אחד. תמיד נשארתי ומעל לכל תמיד כשהייתי צריך לבחור בין נאמנות לדרכה של תנועתנו לנאמנות לאדם – בחרתי בנאמנות לדרך.

נשארתי במפלגה המפוארת הזאת כי תמיד האמנתי שאנחנו האלטרנטיבה האידאולוגית האמתית היחידה לממשלות הימין. נשארתי כי האמנתי שהערכים שאנחנו מאמינים בהם הם הנכונים למדינת ישראל ולאזרחיה. נשארתי כי חברות וחברי המפלגה, שהפכו עם השנים למשפחתי השנייה, הם אלו שאיתם אני רוצה לצאת לקרב על העתיד של המדינה הזאת.

ומכיוון שאני עדיין מאמין בלב שלם בכל אלה, אני נשאר כאן, בוחר להמשיך ביחד איתכם את הדרך ומבקש שוב את אמונכם גם בבחירות האלה. יש למפלגה הזו עוד הרבה מה להציע ואני מגויס לקרב הקשה שעומד בפנינו בבחירות הקרובות.

המשך קריאה: מבקש שוב את אמונכם בבחירות

הרשמה לעדכונים

"עלינו להיכון למלחמה כאילו היא בלתי נמנעת ולחתור לשלום כאילו הוא בהישג יד."
יגאל אלון

מאז 2004

כבר מעל 15 שנה, הבמה-הרעיונית היא כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.

יצחק רבין - לא נשכח

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי - עמודה ראשית