אסיר תודה לכולם

Thank you for rating this article.

חברות וחברים שלי,

labor nachman shai36 שעות לאחר הפריימריז אני מבקש קודם כל ומעל הכל להביע תודה גדולה ל 13,064 חברי מפלגת העבודה שהצביעו עבורי בפריימריז ודירגו אותי בסוף היום במקום ה- 10. בשבילי זו הייתה הצבעת אמון מרגשת שלימדה אותי כי השקעה רצופה ונמשכת אכן משתלמת לבסוף.

עם זאת, לאחר מכן, בהתאם לרשימת השריונים והבטחות הייצוג, שובצתי במקום ה- 24 ברשימה. צריך להיות אופטימי מאוד כדי להניח שהמיקום ריאלי, אבל מי יודע.

בשבועות האחרונים ניהלתי יחד עם חבורה מגוונת ונמרצת את מסע הבחירות שלי. במטה ובשטח פעלו עשרות רבות של חברים וחברות שהאמינו בי ורצו בבחירתי.

אני אסיר תודה לכולם.

המסע שניהלתי ברחבי הארץ חשף אותי שוב לחברי מפלגת העבודה באשר הם, המפגשים איתם עוררו בי התלהבות ומחויבות, לעולם לא אשכח את הרצון וההתגייסות של חברי העבודה לעשות את ישראל מקום טוב יותר עבור כולנו.

בשבועות הקרובים ניכנס למערכת בחירות בכנסת. אני מאחל למפלגת העבודה הצלחה גדולה.

ולסיום, שוב, אחזור ואביע את תודתי לכל מי שרצה לראות אותי בכנסת ואני מבטיח, בכל מקום שאהיה, לעשות את המיטב כדי לשרת אתכם.

בידידות גדולה.

===

מעמוד הפייסבוק של נחמן שי

"האלימות היא כרסום יסוד הדמוקרטיה הישראלית. יש לגנות אותה להוקיע אותה לבודד אותה. זו לא דרכה של מדינת ישראל. בדמוקרטיה יכולות להיות מחלוקות אך הכרעה תהיה בבחירות דמוקרטיות ..."
יצחק רבין, נאומו האחרון 4 בנובמבר 1995

מאז 2004

כבר מעל 17 שנה, הבמה-הרעיונית היא כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.

הרשמה לעדכונים

יצחק רבין 2016 - נלחמים בהסתה

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי