מכריז על החלטתי להתמודד בפריימריז

Thank you for rating this article.

אני שמח להכריז על החלטתי להתמודד בפריימריז של מפלגת העבודה 2019.

גברי ברגילהפעילות הציבורית תמיד הייתה חלק ממני והחלטתי להיכנס אל הזירה הפוליטית בגלל שקשה לי להשלים עם מציאות חיינו בשנים האחרונות. מציאות של ערעור הבסיס הדמוקרטי עליו קיימת המדינה, מציאות של שחיתות, של פערים הולכים וגדלים בין עשירים לעניים, מציאות של ויתור על הדבר החשוב ביותר לעתיד המדינה, הסיכוי לשלום.

כנציג ההתיישבות בכלל והקיבוצים בפרט, אני רואה לעצמי תפקיד מרכזי לדאוג לדברים המעסיקים אותנו אבל אני מאמין שיש לנו כהתיישבות הרבה מה לתרום מעבר לכך. אני מבקש את קולכם בכנסת כדי שאוכל להיאבק בשמכם על דמותה של החברה הישראלית כדי שנוכל לייצג ערכים חברתיים של חינוך, שוויון, צדק, בריאות ורווחה, לצד שאיפה לשלום ולביטחון.

במקום פוליטיקה של זהויות שמקדמת ניכור אני רוצה לקדם שיתופי פעולה והסכמות. נוכל להגיע להישגים אך ורק על ידי רקימת קואליציות חוצות מגזרים ויצירתיות, על ידי חיבור בין אנשים. מתוך הניסיון שצברתי בשנים רבות של פעילות ציבורית, אני מאמין ביכולתי לעשות זאת, על ידי רתימת המערכות השונות תוך שיתופי פעולה רחבים.

לאחר שלושים שנות פעילות ציבורית המשלבת ניסיון פוליטי לצד, ניסיון ניהולי וציבורי אני מאמין שאם תתנו לי את ההזדמנות, אוכל לרתום את הניסיון הזה לטובת הצלחת מפלגת העבודה.
הצטרפו לעמוד הפייסבוק שלי ועזרו לי להבחר לרשימת העבודה לכנסת.

===

מעמוד הפייסבוק של גברי ברגיל

"ביטחוננו תלוי בשלום בין יהודים לערבים בארץ ישראל ובינינו לבין מדינות ערב ... ולשם כך מוצדק לשלם מחיר כבד"
ברל כצנלסון, 1938

מאז 2004

כבר מעל 18 שנה, הבמה-הרעיונית היא כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.

הרשמה לעדכונים

יצחק רבין - 2013 אוניברסיטת תל-אביב

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי