מציג את מועמדותי לרשימת מפלגת העבודה לכנסת

Thank you for rating this article.

אני נרגש להציג את מועמדותי לרשימת מפלגת העבודה לכנסת. אני מבקש להודות לחברי המפלגה שתמכו במועמדותי בעבר ואשמח לקבל שוב את אמונכם.

יוסי יונההבטחתי - קיימתי! מליאת הכנסת וועדותיה היו המקומות בהם נתתי ביטוי לאמונות ולערכים שבשמם ביקשתי את אמונכם בעבר ובשמם פעלתי. המכנה המשותף לפעילותי הפרלמנטרית - שמאל ציוני. הצגתי עמידה נחרצת נגד חוק הלאום וחוקי הנאמנות השונים; נגד הפגיעה בערכי הדמוקרטיה; נגד אפלייתם של קבוצות מיעוט בישראל, בין אם על רקע גזעי, דתי, תרבותי, עדתי או מגדרי; נגד חקיקה השואפת לספח את חבלי יהודה ושומרון, (דבר שמאיים להפוך אותנו למדינת אפרטהייד); נגד הפרטת החינוך; ובעד צעדים להורדת יוקר המחיה של אזרחי ישראל.

במהלכו של מושב הכנסת האחרון עלה בידי להעביר הצעות חוק חשובות כמו חוק ילדים חולים, רפורמה בתהליכי ההכשרה וההתמחות של סטודנטים בתחום האדריכלות, ביטול סעיף ההשתקה בשידור הציבורי, חוק נפגעי הטרור המכיר בזכותם של נפגעי טרור בחו״ל לקצבת ביטוח לאומי, קרן ארנונה ממשלתית המגדילה את המשאבים העומדים לרשותם של יישובי הפריפריה, ופטור מארנונה לארכיונים ציבוריים.

אנו עומדים בפני מערכת בחירות קשה שתכריע את דמותה וערכיה של מדינת ישראל ושל החברה הישראלית. אל מול ממשלות הימין הפועלות מזה שנים כדי לכרסם באופייה של מדינת ישראל כיהודית ודמוקרטית, יש להציג אלטרנטיבה ערכית ואידיאולוגית ברורה.

אין זה נכון להקהות מסרים ואין זה הזמן לחיפוש נואש אחר מרכז ערטילאי. אני מבקש את תמיכתכם במועמדותי כדי לחזק את השמאל הציוני במפלגת העבודה, שמאל ציוני ללא פחד וללא מורא! אני מבקש את תמיכתכם, חברות וחברים יקרים, כדי שהשמאל הציוני בעבודה יקבל את ביטויו החד והברור גם בכנסת הבאה!

הצטרפו אלי, להתנדבות ועזרה ביום הבחירות הירשמו כאן>> https://bit.ly/2HcATsL 

===

מעמוד הפייסבוק של יוסי יונה

"גוש אמונים היא סרטן לרקמה הדמוקרטית של מדינת ישראל. תופעה של גוף שלוקח את החוק לידיים. מעטים המקרים בתולדות היהדות, שחבורה פרועה שכזאת נוטלת לעצמה מנדט בשם שמים, ופורצת אל הרחובות בגסות רוח להטיל אימה וטרור. התביישתי שאנחנו יכולים להידרדר לשפל כזה"
יצחק רבין, פנקס שירות, 1976

הרשמה לעדכונים

מאז 2004

כבר 20 שנה, הבמה הרעיונית היא כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.

מצב מפקד

חברי.ות מפלגה פעילים: כ-48,288
לנתונים המלאים | התפקדות

העבודה בסקרים

נכון לתאריך 24.6.24, העבודה-מרצ עם 11 מנדטים (N12), העבודה 5 ומרצ 4 מנדטים (מעריב)
למעקב סקרים

יצחק רבין

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי