סקר הפריימריז הגדול

להצבעה

מי יהיה יו״ר העבודה?

הצביעו | השפיעו

גאה בקו שהובלתי ביחד עם חברים מכל הסניפים

Thank you for rating this article.

אני גאה בקו שהובלתי ביחד עם חברים מכל הסניפים, המחוזות והסקטורים כנגד ההצעות הלא דמוקרטיות שהובאו לוועידה, ואני גאה בלפחות 48% מחברי הוועידה שתמכו בעמדתנו, עמדו איתן על עקרונותיהם ולא נכנעו למסע לחצים אגרסיבי.

אין מילים שיבטאו את הערכתי ותודתי לכל האנשים שהתגייסו, תמכו ועזרו. אוהב אתכם.ן עד השמיים.

השטח של המפלגה העביר מסר ברור להנהגת המפלגה. אני מציע להנהגת המפלגה וליו"ר להפיק את הלקחים, לא לוותר על חצי מחברי הוועידה ולנטוש אותם - חברים ששנים ארוכות נלחמים עבור המפלגה לילות כימים ותחת כל יו"ר. תמיד.

הגיעו אלי פניות של חברים רבים שלא ניתנה להם האפשרות להצביע בטענות שונות ומשונות, וכמובן שנבדוק את משמעות העניין.הצד החיובי הוא שמפלגת העבודה קיימה אירוע דמוקרטי שלא קיים במפלגות אחרות ובכוונתי לעשות הכל על מנת שנשמור מכל משמר על היותה מפלגה דמוקרטית תוססת.

דמוקרטיה איננה רק הצבעה אלא גם דיון, התלבטות, השמעת עמדות שונות ומתן כבוד לדוברים וחברים בעלי דעה אחרת - דבר שלצערי לא נעשה.

ההחלטות היום התקבלו בחופזה ובלי תהליך חשיבה סדור המתייחס להיותה של מפלגת העבודה תנועה עם מוסדות דמוקרטיים. זה איננו מבשר טובות, וככל שלא תשונה ההחלטה, חובת ההוכחה על יו"ר המפלגה לאפשר דמוקרטיה במפלגה ולא רק למראית עין.

בכל מקרה, נמשיך ונעשה למען התנועה וערכיה.

לרשותך תמיד.
חרמוני

"כדי לקיים את יסוד השבת בחיי ישראל אינני צריך להסכמים בין מפלגתיים... השבת בשבילי היא מעמודי התרבות העברית וההישג הסוציאלי"
ברל כצנלסון

הרשמה לעדכונים

סקר הפריימריז 2024

להצבעה

הסקר הגדול של המתמודדים ליו״ר

הצביעו | השפיעו

מאז 2004

כבר 20 שנה, הבמה הרעיונית היא כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.

מצב מפקד

חברי.ות מפלגה פעילים: כ-42,576
לנתונים המלאים | התפקדות

העבודה בסקרים

נכון לתאריך 19.5.24, העבודה-מרצ עם 8 מנדטים (בראשות יאיר גולן), מרצ 4 והעבודה 0 מנדטים.
למעקב סקרים

יצחק רבין - ידיעות אחרונות

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי