הצביעו בעד בוועידה בחמישי 24/3

Thank you for rating this article.

אז יום חמישי - 12:00 בצהריים חברות וחברים, הצביעו בעד.

אני יודעת שיש כל מיני רעשי רקע, זה דברים לא נכונים. אנחנו בונות ובונים מחדש את המפלגה שלנו. אנחנו צריכות לעשות בשביל זה את הדברים הנכונים. בואו איתי, אני צריכה אתכם ואתכן ואתן יודעות ויודעים שאתןם יכולים להאמין לי, כי אני אומרת לכן ולכן את האמת.

היי חברות וחברים,

יש לנו ועידה ביום חמישי, אני יודעת שזה נשמע לכן ולכם מוכר. אתן אומרות, רגע, לא היינו שם כבר? היינו, אבל בדמוקרטיה יש איזונים ובלמים ובית משפט, למרבה המזל בית המשפט אמר שהכול בסדר ואנחנו יכולות להתקדם ולקיים את הועידה הזאת שהיינו אמורות לקיים לפני חודשיים עכשיו - ביום חמישי בצהריים.

אז תנו לי רק להגיד לכןם על מה אנחנו מצביעות ומצביעים, אוקיי?

דבר אחד, זה שאנחנו מיישמות סוף סוף את השיוויון המגדרי במפלגת העבודה. מאז שבאתי למפלגה, הבטיחו לי שיוויון מגדרי במוסדות. אף פעם לא היה. אנחנו בקושי שליש נשים בוועידה, והגיע הזמן לתקן את הדבר הזה. אז אנחנו מצרפות ומצרפים צירות, חברות מפלגה מהממות, לוועידה שלנו. זה דבר אחד.

...

אז יום חמישי - 12:00 בצהריים חברות וחברים, הצביעו בעד.

אני יודעת שיש כל מיני רעשי רקע, זה דברים לא נכונים. אנחנו בונות ובונים מחדש את המפלגה שלנו. אנחנו צריכות לעשות בשביל זה את הדברים הנכונים. בואו איתי, אני צריכה אתכם ואתכן ואתן יודעות ויודעים שאתןם יכולים להאמין לי, כי אני אומרת לכן ולכן את האמת.

"אין הצבא קובע על דעת עצמו אפילו את מבנהו סדריו וקווי פעולתו ... ארגון הצבא ועיצוב דמותו כל אלה הם בסמכותם היחידה של הרשויות האזרחיות: הממשלה, הכנסת והבוחרים."
דוד בן גוריון, צבא ובטחון עמודים 141-142

הרשמה לעדכונים

מאז 2004

כבר 20 שנה, הבמה הרעיונית היא כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.

מצב מפקד

חברי.ות מפלגה פעילים: כ-48,288
לנתונים המלאים | התפקדות

העבודה בסקרים

נכון לתאריך 24.6.24, העבודה-מרצ עם 11 מנדטים (N12), העבודה 5 ומרצ 4 מנדטים (מעריב)
למעקב סקרים

יצחק רבין

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי