מרב מיכאלי פתחה את קמפיין הבחירות של העבודה באזור השפלה

Thank you for rating this article.

שרת התחבורה מרב מיכאלי פתחה אמש את קמפיין הבחירות של "העבודה" באזור השפלה בכנס רב משתתפים בנס ציונה. מיכאלי נשאה נאום נמרץ ובוטח, והתייחסה לעשרות שאלות שהמטירו עליה משתתפי האירוע.

היא חזרה על עמדתה נגד איחוד עם מרצ ובעד דבקות בערכים שמובילים את "העבודה", שהם ערכי מגילת העצמאות ותפיסה כלכלית סוציאל-דמוקרטית.

את האירוע הנחה סגן ראש העיר נס ציונה נאור ירושלמי, והשתתפו בו מזכירי הסניפים של "העבודה" מראשון לציון, רחובות וגדרה ועשרות רבות של פעילים.

"למפלגת העבודה יש שליחות היסטורית. אנחנו לא מפלגת אווירה שמישהו בונה לה את הרכב המשתתפים", אמרה מיכאלי. "צריך להיאבק בפחד ובייאוש, ולעשות את הבחירה הנכונה למען הערכים שמנחים אותנו". היא התייחסה גם למדיניות שהיא מובילה כשרת התחבורה לקידום תחבורה ציבורית, וסיפרה על חתימת הסכם העקרונות עם עיריית נס ציונה ו"נתיבי איילון" לקידום "הקו הכחול" בעיר.

באירוע השתתפה גם ח"כ אפרת רייטן, יו"ר ועדת העבודה והרווחה של הכנסת, שסיפרה על הנחרצות של מיכאלי בהגנה על מערכת המשפט, ועל פעילותה כחברת הוועדה למינוי שופטים.

לדברי נאור ירושלמי, הכנס הוא המשך לפעילות הנמרצת של סניף "העבודה" המתחדש בנס ציונה בשנה האחרונה. בין הפעילויות היו מספר חוגי בית עם חברי כנסת של המפלגה, כנס פריימריז רחב בהשתתפות 14 מועמדים, ולאחרונה הקמת מטה בחירות והידוק הקשר עם מרכז המפלגה.

העבודה נס ציונה

"עם שאינו מכבד את עברו, ההווה שלו דל ועתידו לוט בערפל"
יגאל אלון, “מסך של חול”

הרשמה לעדכונים

מאז 2004

כבר מעל 19 שנה, הבמה-הרעיונית היא כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.
יצחק רבין - 2014 C

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי