נעדרתי מהמפגש המוניציפאלי - מתבייש בהתנהלות המפלגה

Thank you for rating this article.

החרמתי את פגישת מתמודדי המפלגה בבחירות המוניציפליות 2023 היום, לאחר מכתבו של יו״ר הנוער שפקח את עיניי.

אני מתבייש מהתנהלות מפלגת העבודה, פעילי המפלגה, נאלצים להתחנן לסיוע ומתבקשים להפגין נאמנות ליו״ר, במקום למפלגה. הנהלת המפלגה עושה בכספי המפלגה כרצונה, ואנו נותרים בלא מענה. חברי הכנסת שותקים, המזכ"ל שותק. קורא מכאן ליושבת הראש, למזכ"ל, לחברי הכנסת ולוועדה המוניציפלית – עוד לא מאוחר! עזרו לנו להיערך לבחירות המתקרבות! חבל להחמיץ את ההזדמנות הזאת!

הדברים המלאים:

קריאה לפעולה

היום הייתי אמור להשתתף בפגישה של מתמודדי המפלגה בבחירות המוניציפליות 2023, בבית ברל. אך לאחר שקראתי את מכתבו של יו״ר הנוער עומר בן גרא, הבנתי כי אין בכך טעם רב. אני חב לעומר תודה על שפקח את עיניי.

אני פשוט מתבייש מהתנהלות מפלגת העבודה. הבחירות המוניציפליות 2023 הולכות ומתקרבות. אנו פעילי ופעילות המפלגה, המבקשים לפעול במישור המוניציפלי מטעם מפלגת העבודה נאלצים להתחנן לסיוע. חמור מכך, מבקשים מאיתנו להפגין נאמנות ליו״ר, במקום למפלגה. הנהלת המפלגה עושה בכספי המפלגה כרצונה, ואנו נותרים בלא מענה.

מעל כולם ניצבת כמובן יושבת הראש מיכאלי, שממשיכה להוביל את המפלגה אל מתחת לאחוז החסימה ומסרבת להניח את המפתחות. חודשים של מאבקים משפטיים הביאו סוף סוף לקביעת מועד לוועידה, בניגוד לרצונה, וכעת גם על מהלך הוועידה נאמני המפלגה צריכים להיאבק בבית המשפט. אי אפשר להמשיך ככה. נדמה כי ח״כ מיכאלי מבקשת באופן פעיל למחוק את המפלגה ולהרחיק את חבריה.

חברי הכנסת שותקים ואינם מסייעים למבקשי הסיוע. המזכ"ל ערן חרמוני גם הוא שותק. אנו זקוקים לכל עזרה אפשרית, לתמיכה מן המפלגה שאנו כל כך אוהבים ורוצים בטובתה.

אני קורא מכאן ליושבת הראש, למזכ"ל, לחברי הכנסת, לוועדה המוניציפלית ולשאר ראשי המפלגה – עוד לא מאוחר! עזרו לנו להיערך לבחירות המתקרבות! חבל להחמיץ את ההזדמנות הזאת!

אני גם רוצה להודות אישית לפיני קבלו ולמדי פרידמן על כל העזרה שנתנו לי במשך ששת חודשים האחרונים.

גל אשכנזי שטיינבאום
מטה העבודה אילת

"העבודה הראשונה העומדת עתה לפני האנושות היא עבודה של חינוך עצמי חינוך מתוך עצם החיים מתוך עצם עבודת החיים חינוך בחיים של יצירה על ידי חיים של יצירה .... יסוד החינוך הזה איננו הכרת הזכות כי אם הכרת האחריות ... האחריות והיצירה הן מותר האדמה מיתר בעלי החיים. ליצור ודע רק האדם ורק האדם יודע את טעם היצירה את שמחת היצירה ואת אורה העליון. וכן רק האדם המכיר והמשיג את איחודו המוחלט עם החיים והעולם מכיר ומשיג את אחריותו לכל החיים והעולם ... עצם רגש האחריות ... מעמידה את החיים האנושיים על יסוד של יצירה ושל חירות עליונה"
א.ד. גורדון, האדם והטבע עמוד 313-314

הרשמה לעדכונים

מאז 2004

כבר 20 שנה, הבמה הרעיונית היא כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.

מצב מפקד

חברי.ות מפלגה פעילים: כ-48,288
לנתונים המלאים | התפקדות

העבודה בסקרים

נכון לתאריך 10.6.24, העבודה-מרצ עם 9 מנדטים, בראשות יאיר גולן
למעקב סקרים

יצחק רבין

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי